Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Jens Zvirgzdgrauds
22. februārī 07:10
Gadiem ilgi grozīdamies pa Beļģiju sakarā ar darbu visu laiku jūtos tā, it kā būtu nonācis pie pusmežoņiem, jo beļģiem katastrofāli trūkst cieņas pret cilvēku gan valsts, gan savstarpējo attiecību līmenī, un salīdzinot ar Latviju, ir stipri zemāki higiēnas standarti gan fiziskā, gan garīgā nozimē. Eiropas vērtības acīmredzot pirmkārt ir izdevīguma vārdā uzspļaut jebkuriem principiem. Izrādās, ka šī maitība un maucība tur ir jau no seniem laikiem - viduslaikiem. Katrā ziņā Vācijas luteriskajā daļā, Ziemeļvalstīs, Baltijas valstīs tāda aziātiska tempļu būvēšana uz cilvēku kauliem nav sastopama.
LG
22. februārī 08:23
Ko nu tu Jens te diii! Pie Rigas baznicam tapat ir kaudzes ar kauliem. Un kadu cienu tu gribi pret kauliem, ja dvesele ir debesis? No vienas puses tu izklausies pec kaut kada religiska fanatika, bet no otras - tu gatavs pielugt elkus/kaulus, kas ir pilnigi preteji kristigai tradicijai.
Cilvēks ar suni
22. februārī 08:33
Te nu atklājas kristīgās baznīcas īstā būtība.
Stulms da Pirds
22. februārī 12:21
90% no vēstures esot meli ...
Ivars Igaunis
22. februārī 15:54
Kultūras trūkums.
Geņa Koloradoss
22. februārī 20:52
Viss pīšļi un niecība. Vatikāns arī esot celts uz kapsētas. Vispār jau visa Baznīca simboliski ir celta uz ticīgo dzīvēm, kauliem utt.. Savdabīgi, bet par ko cepiens. Kristietībā ir ideja par upuri. Diezvai to kaulu īpašnieki būtu iebilduši tādai viņu pīšļu pielietošanai. Katrā ziņa nesen ziņas bija raksts par cilvēku kompostu...

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi