Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
Trekngailis
14. februārī 23:19
Spēcīga valdība bardaku nelieļaus! Lūk, 18 gadi - taisnīgs sods par mēģinājumu destabilizēt valsti. Citi zinàs, ka likums jāciena.
Haks Piterss
15. februārī 00:14
Par maz tiem kropļiem iedeva -- visus teroristus vajadzēja pielikt pie sienas , tāpat kā to dara mūsu lielākais ienaidnieks Usņa .
Trekngailis
15. februārī 01:24
Jādot otrā iespēja. 6 līdz 18g zonā ir bargs sods. Domāju, ka nožēlos.
Mihail 1971
15. februārī 07:50
Iedomājaties - svētku gadā 75 gadi uzvarā pār fašismu krievijā tiesā antifašistus un piespriež tiem pa padsmit gadiem...Orvels bija gaišreģis.
Alex Da Silva
15. februārī 13:19
Mulki vienmer pret kaut ko proteste. Un tas nekas, ka 2 setj dalibnieki no parastas politiku kritizeshanas keras pie realiem darbiem.. Nu tads sikuminsh, nosita divus cilvekus. Bet viss sakas ka visparastaka spele. Noziedzniekiem ir jadod turisma celojums uz Lasvegasu? Bet galvenais tachu tiesibsargiem kartejo reizi savus purnus mas medijos paradit. Bet pasaule vienmer kads atradisies, kas Krieviju sauks par totalitaru valsti. Mulki ir visas valstis. Un ari Latvija ne vienu vien spetu atrast. Mums pat 2 kadri par meitenes nogalinashanu dabuja muzha ieslodzijumu. Tatad ari Latvija ir totalitara valsts???
Haks Piterss
15. februārī 13:33
Okupēja gan smirdekli un ko tie okupanti tur esot izgudrojuši ? Ja paši usņveidīgie pat savās kara lidmašīnās lieto Ķīnā ražotās mikroshēmas !
Dzintars Lielais
15. februārī 15:53
>Mihail 1971: pamuļķi,Gapoņenko arī tiesā Latvijā kā anti fašistu. Ko tagad teiksi.....
Mihail 1971
15. februārī 16:54
Putļera sešiniek - cik tad Gapoņenko piesprieda? 18 gadus stingrā režīma?
Silva Dziedātāja
16. februārī 12:46
Gapoņenko neviens netiesā kā antifašistu, jo tāds viņš arī nav. Ja šakālis nosauc sevi par zirgu, viņš no tā par zirgu nekļūst.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi