Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
20 komentāri
Sakārtot:
Vecais
12. janvārī 21:06
Atkal tās "katjušas". Tas ir 2. pasaules kara laika ierocis. Nevar būt, ka šodien tās vēl ir kādas armijas bruņojumā.
Māris Strautiņš
12. janvārī 21:18
Tagad nu gan Trampam jāļauj vaļu realizēt doto solījumu atbildēt un veikt triecienu jau ieplānotajiem 52. objektiem. Pie kam varu derēt, ka Irāna atkal melos, ka tie nebija viņi!
Beerdrinkers Von Kowelenz
12. janvārī 21:55
Vecais, kremlis tak tev, ute, maksā tikai spirtā un sēmočkās, bet baigi gribās vēl siļķīti, ne? Bet, ko padarīsi, tāda troļļiem tā dzīvīte ir...
Otto Kurmis
12. janvārī 22:02
Čau, pisdrinker. Vai joprojām esi arābeļu intīmais draugs, kurš sniedz zemastes pakalpojumus par lēta alus pudeli?
Beerdrinkers Von Kowelenz
12. janvārī 22:13
Utainajam lopam siltajos aģidas kaļsonos trāpījās viens nenoturēts, bet rezultatīvs zaglīgais? Ja ja, jāmaina gultas veša un firmas trenuškas arī apskādētas:)))
Otto Kurmis
12. janvārī 22:18
Pisdrinkers ir nelietderīgi izšķietas sēklas pildīta pastala (lepnis).
Dzintars Lielais
12. janvārī 22:22
Tā tik turpināt ! Dažas pastalas nav ko ņemt vērā !
Otto Kurmis
12. janvārī 22:44
Varenās Krievzemes karotāji izpakaļoja gan to korsikāni, gan dezorientēto austrieti. Banderprostitūts domā, ka mīkstiņie jenkiji šiem ir kāds nopietns šķērslis, tie ir izsmiekls, ne karotāji.
Banderlogs
12. janvārī 22:50
Gadījumā,ja kāds vatņik plikpakaļis to piemirsis:Krieviem ienaidnieki ir latvieši , poļi, lietuvieši, igauņi, čehi, slovāki, slovēņi, bulgāri, rumāņi, ungāri, maķedonieši, ukraiņi, baltkrievi, serbi, moldovi. Gruzīni , armēņi - protams arī. Tas ir argumentēti un pierādīts no visiem leņķiem, vēstures, etimoloğijas, ğenētiskajiem. Ğeopolitiskā konjungtūra nāk un iet, bet fakti, gēnu balss, pilnīgi svešais kultūras kods paliek.
Otto Kurmis
12. janvārī 22:52
Banderprostitūts nemaz nesaprot, ka ir pats sev ienaidnieks, jo makten gudris.
Banderlogs
12. janvārī 23:05
Te pat nākas piekrist Zommera teiktajam,ka amerikāņi un eiropieši mums ir tūkstošgades brāļi,kā nekā,viena kultūra,rase,mentalitāte un daļa no mūsu civilizācijsa,Krievas,ksa tie tādi? Aizžogijas federācijas arābi,naidīgi okupanti,neaicināti ciemiņi.
Otto Kurmis
12. janvārī 23:08
Latvija ir kā ceļmalas krogs un pastalas ir pakaļojuši visi, kuri gājuši tam cauri, tāpēc mūsdienu pastala ir tik pakļāvīgs un gaudo tikai virtuvē vai internetā.
Banderlogs
12. janvārī 23:09
Rietumi to āzijateju ,Krievkakāniju uz 30 gadiem izglāba (nevis likvidēja) no analfabētisma, skolu slēgšanas , krieviešu izmiršanas, bomžošanas, cauriem zobiem, mello sērgas, narkomānijas, lopbarības izbarošanu cilvēkiem, HIV, pēdērizms .. visu kas raksturo āzijas,pasaules nomales bomžuāriju..
Otto Kurmis
12. janvārī 23:16
Rietumi Vareno Krievzemi vienmēr ir gribējuši izlaupīt un paverdzināt, tāpēc vienmēr ir barojuši, lolojuši un glaudījuši tās ienaidniekus. Nekas, tagad Rietumi paši dabon ierīt savu nejauko darbu augļus...
Banderlogs
12. janvārī 23:21
pagrimušo Vatņikgulagu jau nav vairs jāiekaro,tā ir rietumu un Ķīnas kolonija,no kuras visi smeļ resursus,barojot savsa civilizētās valstis.Tas,aks tajā zekzonijā notiek,visiem nospļauties,jo skaidrs i viens-tur nekad nebūs ne demokrātija,.ne attīstība,ne dzīves priekš cil'vekiem.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi