Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
23 komentāri
Sakārtot:
Vecais
12. janvārī 21:06
Atkal tās "katjušas". Tas ir 2. pasaules kara laika ierocis. Nevar būt, ka šodien tās vēl ir kādas armijas bruņojumā.
Māris Strautiņš
12. janvārī 21:18
Tagad nu gan Trampam jāļauj vaļu realizēt doto solījumu atbildēt un veikt triecienu jau ieplānotajiem 52. objektiem. Pie kam varu derēt, ka Irāna atkal melos, ka tie nebija viņi!
Beerdrinkers Von Kowelenz
12. janvārī 21:55
Vecais, kremlis tak tev, ute, maksā tikai spirtā un sēmočkās, bet baigi gribās vēl siļķīti, ne? Bet, ko padarīsi, tāda troļļiem tā dzīvīte ir...
Otto Kurmis
12. janvārī 22:02
Čau, pisdrinker. Vai joprojām esi arābeļu intīmais draugs, kurš sniedz zemastes pakalpojumus par lēta alus pudeli?
Beerdrinkers Von Kowelenz
12. janvārī 22:13
Utainajam lopam siltajos aģidas kaļsonos trāpījās viens nenoturēts, bet rezultatīvs zaglīgais? Ja ja, jāmaina gultas veša un firmas trenuškas arī apskādētas:)))
Otto Kurmis
12. janvārī 22:18
Pisdrinkers ir nelietderīgi izšķietas sēklas pildīta pastala (lepnis).
Dzintars Lielais
12. janvārī 22:22
Tā tik turpināt ! Dažas pastalas nav ko ņemt vērā !
Banderlogs
12. janvārī 22:28
Bailīgie vatņiki tik jeņķu internetā lieli karōtāji,kā visa gļēvā pedoRussijas kaucēju armija.kad vienreiz ASV uzrauz pa krmeli,tad visi vatesgalvaini āfrikāņi,sadirsušies kopā ar Putinu bezdēdami skries uz krūmiem slēpties no varenā Trampa.
Otto Kurmis
12. janvārī 22:44
Varenās Krievzemes karotāji izpakaļoja gan to korsikāni, gan dezorientēto austrieti. Banderprostitūts domā, ka mīkstiņie jenkiji šiem ir kāds nopietns šķērslis, tie ir izsmiekls, ne karotāji.
Banderlogs
12. janvārī 22:50
Gadījumā,ja kāds vatņik plikpakaļis to piemirsis:Krieviem ienaidnieki ir latvieši , poļi, lietuvieši, igauņi, čehi, slovāki, slovēņi, bulgāri, rumāņi, ungāri, maķedonieši, ukraiņi, baltkrievi, serbi, moldovi. Gruzīni , armēņi - protams arī. Tas ir argumentēti un pierādīts no visiem leņķiem, vēstures, etimoloğijas, ğenētiskajiem. Ğeopolitiskā konjungtūra nāk un iet, bet fakti, gēnu balss, pilnīgi svešais kultūras kods paliek.
Otto Kurmis
12. janvārī 22:52
Banderprostitūts nemaz nesaprot, ka ir pats sev ienaidnieks, jo makten gudris.
Beerdrinkers Von Kowelenz
12. janvārī 22:54
Te nu tam Otto Kurbim ir taisnība- mongoļtatāri izpakaļoja visu krieviju, tad tie, kas radās šīs nedabīgās kopošanās rezultātā, izpakaļoja viens otru un tagad tik lūr, kuru vēl varētu izpakaļot:) pat prezidents viņiem pedofils ir...vieni līderi...
Sēņu vecis
12. janvārī 23:01
Bailīgie pindossuņaugumnieki tik jeņķu internetā lieli karōtāji,kā visa gļēvā pedoPindostāna kaucēju armija.kad vienreiz KF uzrauz pa Kapitolija kalnu tad visi pindosugalvaini āfrikāņi,sadirsušies kopā ar Sorosu bezdēdami skries uz krūmiem slēpties no varenā Putina.
Banderlogs
12. janvārī 23:05
Te pat nākas piekrist Zommera teiktajam,ka amerikāņi un eiropieši mums ir tūkstošgades brāļi,kā nekā,viena kultūra,rase,mentalitāte un daļa no mūsu civilizācijsa,Krievas,ksa tie tādi? Aizžogijas federācijas arābi,naidīgi okupanti,neaicināti ciemiņi.
Otto Kurmis
12. janvārī 23:08
Latvija ir kā ceļmalas krogs un pastalas ir pakaļojuši visi, kuri gājuši tam cauri, tāpēc mūsdienu pastala ir tik pakļāvīgs un gaudo tikai virtuvē vai internetā.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi