Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Eduards Vasiļevskis
2019. gada 6. decembrī 19:20
,,Svētais Naivums", nepiekritīšu gan, ja iet runa par ekoloģiju, jāzin nelieši uz Zemes, kuri posta Meža masīvus miljonos ha, pieķēza ūdens baseinus, veic dažādus ātomenerģijas eksperimentus, u.c., ar cerību saukt pie saprāta.
Svētais Naivums
2019. gada 6. decembrī 19:31
> Eduards Vasiļevskis Šodien 19:20 Tavējs var meklēt ķēzītājus visu diennakti( krievzemē), neatejot no kases, bet vairumam Latvijas iedzīvotāju, tas nav jāzin un viss.
Futs Bols
2019. gada 6. decembrī 21:11
Pilnmēness naktīs pie tā ezera pulcējas visi Krievijas vampīri ar Putinu priekšgalā.
Agris Egmanis
2019. gada 6. decembrī 21:17
tas ir juusu smadzenu menstruaacijas ezers
Eduards Vasiļevskis
2019. gada 7. decembrī 00:26
,,s. Naivais", nu nepatīk tev ziņas par Krieviju nelasi. Neaizmirsti tikai vienu tu dzīvo kaimiņos ar valsti kura aizņem 1/6 daļu no pasaules sauszemes, ar 20.x lielāku iedzīvotāju skaitu, ar mizum dabas bagātībām un šī valsts ir neprognozējama savā politikā, ko pierāda karš Sīrijā, Ukrainā, ar kara sekām Gruzijā. Šī valsts pat pirkstu nepakustinot spēj izdarīt spiedienu, ar pamatīgu iespaidu uz nelabvēlīgās valsts ekonomiku. Naftas vads caur Ventspili aizgriests, preču tranzīts met līkumu Latvijas dzelzsceļam, gāzes vads iet pa Baltijas jūras dibenu- garām, šprotes sūtam uz Ķīnu un nu jau mēs maksājam par dzelzceļa pārvadājumiem.......... Šim lācim ķetnās ir pārāk ietekmējošas sviras, lai pievērtu acis un zaudētu modrību. Lai labāk saprastu neprognozējamo kaimiņu viņš jāvērtē un jālasa.
Beerdrinkers Von Kowelenz
2019. gada 7. decembrī 06:11
Eduards Vasiļevskis - aizbrauc paskaties uz mežiem Kekavas Daugmales pusē.....jeb precīzāk to,kas kādreiz bijas meži.Bet protams,tas tevi neuztrauc,tādus patriotiņus kā tu,uztrauc tas ,kas notiek krievzemē
Raimonds Briedis
2019. gada 7. decembrī 07:09
Dzinataram ganjau pa dirsu caureja nāca ārā.
Onslows
2019. gada 7. decembrī 09:22
Gan jau tur norakti visi, kas nedomā kā punduris!
Eduards Vasiļevskis
2019. gada 7. decembrī 11:06
Beerdrinkers von Kowelenz, nesāc nu ar patriotisma pieminēšanu, jo vienam otram tas nozīmē vienīgi piespraužama lentīte ar valsts simboliku. Acīmredzami, tevis pieminētais mežs Ķekavas-Daugmales pusē ir tavā redzes lokā un Hārvesteri plosījās pa tev zināmu mežu. Diemžēl, par meža izciršanas protesta akcijām, kur piedalījās ,,patriotiņš" ,,Beerdrinkers von Kowelenz nav dzirdēts. Krievijas meža izstrāde nav Latvijas apmēri. Tur tiek izstrādāts un svilināts miljonos ha, bet tie ir planetārie globālie apmēri, ar iespējamu ietekmi uz kopējo, planētas Zeme, klimatu.
Kasiog
2019. gada 7. decembrī 17:55
Tur Krievijā vispār kaut kas pozitīvs notiek?
Alida Djatlika
2019. gada 7. decembrī 18:12
Un negribam arī redzēt.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi