Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Kristers Kalnajs
3. decembrī 13:32
Tas sīkais ar saviem izteicieniem par NATO ir nokaitinājis visas NATO valstis. Gan Vācija, gan Turcija, gan ASV, gan Lielbritānija jau pateica ko domā par Makronu un viņa smadzeņu nāvi.
Dzintars Lielais
3. decembrī 13:57
Nado vajadzīgs pašiem amerikāņiem, lai varētu ņemt naudu par "jumtu".....tāds sava veida rekets....
Dzintars Lielais
3. decembrī 13:58
>Kristers Kalnajs: tas sīkas ir malacis, pateica to ko citi žagojas un nevar pateikt. Jeņķiem jāiet mājās!
Kaspars Poišs
3. decembrī 14:14
NATO bez ASV ir nekas! Eiropa pat Dienvidslāvijai neko pateikt, izdarīt nevarēja, tikām neiejaucās ASV. Daudz Ukrainai palīdzēja, domāju militāri, kad putlers okupēja Krimu, nebijis ASV krievi jau būtu pus valsti okupējuši, ja ne visu.
Zane Līvmane
3. decembrī 14:32
Makrons reāli šauj sev kājā..
Beerdrinkers Von Kowelenz
3. decembrī 19:41
Makrons nav pret NATO, viņa teiktajam ir pamatojums. ASV ir NATO stūrakmens, bet, amerikāņu prezidents ir idiots, var teikt, psihiski slims! Nav garantiju tam, ka ASV izpildīs NATO 5.panta saistības! Trams pateica- ja ASV karos pret Ķīnu (kādam gan idiotam ir jābūt, lai vispār tādu iespējamību pieļautu!), ASV Eiropai, kara gadījumā, nepalīdzēs! Vēl, Erdogans sāk sūkāt, sorry, pūst Putina stabulē. Lielbritānija izstājās no EU, tad tur būs jukas. Makrons rāda reālu bildi! Pašreizējais NATO nav droša alianse- amerikāņi var uzmest, angļi minstināties, bet turki pāriet ienaidnieka pusē! Kas tad būs NATO spēks? Lielākais Francija, viņiem ir kodolieroči. Pietiekoši daudz, lai krievija baidītos no Francijas. Bet, domājat, Francijas prezidentam tas patīk- uzņemties galveno lomu EU aizsardzībā? Noteikti nē! Tādēļ Makrons saka to, ko saka. P.S. amerikāņiem nākamgad būs jauns prezidents, vēl ceru, ka UK būs jauns referendums un viņi paliks Eiropas Savienībā, un NATO atradīs iespēju Turciju no alianses izmest. Tad viss nostāsies savās vietās.
Beerdrinkers Von Kowelenz
3. decembrī 19:51
Krister Kalnaj, sīkais esi tikai tu! Makronu par "sīko" nosaukt??? Vienas, no spēcīgāko pasaules valstu prezidentu? Sorry, tev nav pilns rublis.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi