Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
18 komentāri
Sakārtot:
Inara Kalinina
2019. gada 2. decembrī 14:35
Man patīk asinis. Ne savas protams.
Vecais
2019. gada 2. decembrī 14:38
Kur viņi ņēma asinis, ja nenogalināja dzīvniekus?
Onslows
2019. gada 2. decembrī 14:40
Grēta tur nav?
Rolands Kviesis
2019. gada 2. decembrī 14:53
Vai paši satīrija pieķēzīto laukumu? Kāpēc Rīgā protestētāji bija pufaikās un kaili nemētājas uz ietves???
Vecais
2019. gada 2. decembrī 14:56
Kas tā Inara Kalinina tāda ir? Te viņa salika savas reklāmas, un pazuda.
MikeKoglin
2019. gada 2. decembrī 15:23
Nu pa lielam piekrītu...kas ir devis tiesības atņemt dzīvniekam dzīvību????Labāk būtu otrādāk,cilvēki ir lielāki dzīvnieki..
Kaspars Poišs
2019. gada 2. decembrī 15:35
Daža laba tur diezgan skaisti izskatās!!!
Kristap Kalinin
2019. gada 2. decembrī 15:38
Man arī patīk asinis. No tām vien dzīvoju.
nemesis
2019. gada 2. decembrī 15:39
Nu ja, tātad labāk lai miljoniem ķīniešu smok nost un mirst ar vēzi, ražojot apģērbus no naftas produktiem, nekā nokaut govi... Šinšilas dzīvība tātad vairāk vērta nekā ķīniešu? Interesanta koncepcija. Bet dažiem jau vienmēr ir paticis rībināt bungas un maršēt - padodiet tikai kādu iemeslu.
Kristap Kalinin
2019. gada 2. decembrī 16:45
Aizvāciet to Emmu, man patīk Busulis.
Ella
2019. gada 2. decembrī 16:57
Vecais-rakstu izlasīji?Tās ir mākslīgās asinis.Un nodīrāti dzīvnieki izskatās nepavisam ne tā.Tie izskatās kā jēli,zilisarkani gaļas gabali.Kā no šausmenēm.Un jā-es to zinu,jo pati reiz strādāju tādā koncentrācijas nometnē.Diemžēl.Un,kad viņus bija laiks nogalināt,mēs metām tos gāzes kamerās.Dažreiz nebija pietiekoši laiks,lai viņi nosmaktu, un atverot to kameru,kāds vēl bija dzīvs.Un tās sāpes šo dzīvnieciņu acīs nav aprakstāmas.Un tajās pat neliekot iztēli lietā bija lasāms viens vienīgs milzīgs jautājums-par ko?Cilvēks ir vislielākais monstrs uz šīs zemes, un tas muļķa vecis ar bārdu ir galīgi nošāvis garām, mūs radīdams.Un tiem,kuri tūliņ auros-es neēdu gaļu, un nevalkāju ādas vai kažokus.
Alida Djatlika
2019. gada 2. decembrī 17:37
Nekā briesmīgāka par cilvēku pasaulē nav. Viņš, lai piebāztu kuņģi pilnu, aukstasinīgi nogalina dzīvnieku un rij viņu, līdz kuņģis tik pilns, ka atpakaļ nāk.Tas ir pretīgi, briesmīgi un šausmīgi, bet to viņi nesaprot, jo nav attīstīti līdz tam, lai to beidzot saprastu.
Beerdrinkers Von Kowelenz
2019. gada 2. decembrī 18:55
Cilvēks ir dzīvnieks. Esmu par dzīvnieku tiesībām ēst gaļu! Ja kāds dzīvnieks gaļu nevēlas, lai neēd. Bet man gaļa garšo un es ēdīšu! Ļoti vienkārši.
Normunds Novads
2019. gada 2. decembrī 18:57
Savādi. Mēs bļaustamies par piesārņotu dabu, bet lai ražotu sintētiku vajadzīga ļaunā nafta. Viennozīmīgi Ir jābūt humānam eitanāzijas variantam. Ja zvēraudzētava to nepilda jāsoda krimināli. Bet es nēsāju ādas mēteli un nēsāšu ādas apavus. Jo tie ir kvalitatīvi un eleganti. Ja varu atļauties sievai nopirkt baltu kažoku un tas nav no izmirstošas sugas. Neredzu problēmu. ( tad kad tās šinšilas apkodīs fermā cāļus varēsiet raudāt ) aaaa bet tie jau nēd gaļu. Mēs runājam par visādu hipsteru un neveiksminieku kaņepju audzētāju tiesībām un viedokli. Ok. Lai būtu. Ja esam demokrāti, tad kur ir manas tiesības ar apvidus auto piebraukt pie steiku nama un viesmīlim pamest savas sievas balto ūdeļ ādas kažoku. Ne tālab. Ka būtu pārāks. Vienkārši man ir laba gaume, man garšo steiks. Un es to varu atļauties. Jo esmu kapitālists. Bet tad kāds hipiju "autists" (nav domāta saslimšana ) savā ķīnas nelegālajā ražotnē ražotajā treniņtērpā, kur mazi bērni strādā ražo18 h diennaktī - manai sievai uz dārgā kažoka uzlies krāsu. Kur ir manas tiesības uz humāni iegūtu steiku un kažokādu?
Kristap Kalinin
2019. gada 2. decembrī 19:09
Beerdrinkers Von Kowelenz tu vācu cūka aizver žaunu. Nekas neesi.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi