Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
Valdis Panks
1. decembrī 16:21
Par terorisma notiesātajiem, jābūt KARA NOziegumu tribunālam ne tikai kā pedofīlam, ar pautu izraušanu, bet uz neapdzīvotas salas izsūtīšanu. Es neesmu rasists vai kā sauc tos, kam ir "cits skatījums uz reliģijām", bet tie, kas piekopj džihādu momentā uz nošaušanu un to jocīgo reliģiju vajadzētu AIZLIEGT visā pasaulē! kas slabo?! Kāpēc vispār jābūt tajā "biznesā", ko sauc par reliģiju? Jebkura konfesija ir tikai BIZNESS!
Beerdrinkers Von Kowelenz
1. decembrī 19:16
Gatiņš baroja zalkšus ar pienu, bet Uldis viņu nosita ar akmeni... labie darbi likteni neietekmēs, nu tā viš i...
Beerdrinkers Von Kowelenz
1. decembrī 19:33
Pank, konfesijās dalās tikai kristīgā reliģija. Islams, budisms, jūdaisms nav konfesijas, bet citas reliģijas. Tas tā, tev zināšanai. Bet tev ir vienreizēji laba, galvenais, gaiša doma- visus ticīgos momentā nošaut:))) Tev piemīt neiedomājami plašs pasaules skatījums:))) Tu lieliski pierādi to, ka ģeniālam cilvēkam nav vērts sākumskolu pabeigt, kamdēļ gudram skolas, tu tak pats mācītājs ir būt:)))
Astrīda Straumane
1. decembrī 22:18
Par eiropiešu aklo toleranci kārtējo reizi samaksāts ar dzīvībām.Terorismam nevajag meklēt motīvus - vajag meklēt atbalstītājus un citus plānotājus,kamēr nav notikusi nākošā traģēdija,un vienreiz jāslēdz viesmīlīgi atvērtās Eiropas durvis
MP
2. decembrī 00:58
Terorists nodūra teroristu, tāpēc terorists ir varonis, jo krita no terorista rokas. Kaut kā tā, ja rakstu saīsina.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi