Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
19 komentāri
Sakārtot:
Ilvars Mičs
2019. gada 30. oktobrī 22:41
Nesen Beļģijas galvaspilsētā Bruselē LGBT rīkoja surogātbērnu pārdošanu homoseksuāliem pāriem. Surogātmātes par naudu kļuva grūtas, par naudu pārdeva pašas savus bērnus, bet homoseskuāļi tos nopirka cenā ap 100 000 eiro. LGBT - tā ir sātana iniciēta kustība, līdzīgi ir arī ar šo amorālo propogandu opērā.... Arī Lielbritānijā vairs nav amorāli pīpēt dažādas narkotikas, aborti, eitanāzija, homoseksuālisms. Vienīgā iespēja nācijai saglabāt morāles normas ir studēt Bībeli un locīt savus ceļus tās Autora priekšā.
Salvis Dišlers
2019. gada 31. oktobrī 00:33
Kādi kristieši Beļģijā?! - Eiropā sen vairs nav kristiešu! - Ja viņi grib cīnīties - tad lai uzrīko pāris Bum! Bum! - un savu mērķi viegli sasniegs! Ateisti citu valodu tāpat nesaprot!
Salvis Dišlers
2019. gada 31. oktobrī 00:44
Kristieši sen vairs nav tie kas vecos, labos laikos - Viduslaikos! Tad varbūt Kristiesi varēja protestēt; bet tagad - pēc Protestantisma, pēc Vatikāna II koncila reultātiem - Kristiesi ir uz ceļiem Neticīgo Ateistu priekšā, un var vienīgi žēli šņukstēt mutautiņā; Nākotne - būs tiem - kuri aktīvi praktizē savas vērtības un disciplīnu - kuri klausa Pēdējo Dieva Pravieti - Muslimiem. Tiem kuri tic, lūdzas, kuri dod žēlastības dāvanas, kuri ievēro gavēni un kuri dodas svētceļojumos!
Salvis Dišlers
2019. gada 31. oktobrī 01:02
Aivo Davidson, tu savus radikāli kristīgos uzskatus - vari izteikt man vienīgi kā nepraktizējoša privātpersona; bet - faktiski visās Kristīgās konfesijās, izņemot Pareizticību, - visur valda Ekumenisma principi - Romas Pavests - brauc uz kopējam lūgšanām - ar Budistiem, Muslimiem, Hinduistiem un Indiāņu Amazones dievību ticīgajiem; Arī praktiski visas Protestantu konfesijas mūsdienās - atzīst Ekumēnisma principus - ka visas Religijas pielūdz 1 Dievu un ir pamata viena reliģija.
Salvis Dišlers
2019. gada 31. oktobrī 01:42
Man interesē tava Konfesija, nevis Bībeles lasīšana; ka zinams - Kristietības aksioma ir - Bez Baznīcas nav Pestīšanas; un Bībeli katrs interpretē saskaņa ar savas konfesijas dogmatiku.
Salvis Dišlers
2019. gada 31. oktobrī 02:10
Kristus Baznīca - ir cilvēku kopums kuri tic pēc noteiktas Ticības Apliecības un dogmatiem.
Salvis Dišlers
2019. gada 31. oktobrī 02:13
Bez Baznīcas nav Pestīšanas - ir gan logika, jo tavu Bībeli - sarakstīja Apustuļi un Baznīcas Tevi; mēs neko nezinam par Jēzu vai Kristietību - izņemot to ko Bībeles sastādītaji 4 gadsimta tur atzina par derīgu iekļaut Bībeles kanonā; atšķiras pat grāmatu daudzums Katoļu un Protestantu konfesijās;
Salvis Dišlers
2019. gada 31. oktobrī 02:16
Visu kas bija pretrunā Lutera uzskatiem - to meta ārā no Bībeles, kopuma 7 gramatas no Vecās Derības, un vairakas Vēstules no Jaunās Derības Luters izmeta ārā; vēlākie Protestanti atjaunoja dažas izmestās Vēstules no Jaunās Derības, bet neatjaunoja Vecās Derības Makabeja grāmatu u.c.
Salvis Dišlers
2019. gada 31. oktobrī 02:18
Dogma = nozīmē "Mācība"; Baznīcas Mācība saucas Latīniski Dogma.
Salvis Dišlers
2019. gada 31. oktobrī 02:22
Baznīcas Mācību (Dogmātiku) - veido tā kas Bībele rakstīts - apkopojums, eksaģēze - jeb interpretāciju - un interpretācija - saskaņa ar Baznīcas un Apustuļu un Baznīcas Tevu mācīto. Un katrs zemnieks nav spējīgs saprast Bībeli pareizi - tā ka to domats saprast.
Salvis Dišlers
2019. gada 31. oktobrī 02:24
Nevar būt "katram sava taisnība" - tāpēc nevar būt "Aivo Davidsona Teoloģija" - bet Aivo Davidsonam - lūgtum - pievienoties kādas Konfesijas Mācībai un Patiesībai. Nevajag izdomat savu Bībeles interpretāciju.
Salvis Dišlers
2019. gada 31. oktobrī 02:26
Bībeli - var saprast - tikai saskaņa ar Baznīcas Konfesiju un Tradīciju, nevis ka katrs no ielas iedomāsies un ienaks prātā! - Jo Muļķibas ir daudz, bet Baznīcas Dogmatika - tikai 1.
Salvis Dišlers
2019. gada 31. oktobrī 02:42
Es esmu ne tikai lasījis Bībeli, bet arī studejis Teologijas Fakultatē.
Salvis Dišlers
2019. gada 31. oktobrī 03:40
Arī Sātans tic, bet tas viņu neglābs!
Salvis Dišlers
2019. gada 31. oktobrī 04:20
Aivo Davidson, mēs te runajam par TAVU Konfesiju; kā TEV kļūt par labaku Kristieti, tas ir viss kas mani te interesē; Bībelei pastāv dažādas interpretācijas iespējas, dažādas konfesijas un tradīcijas, nevar izraut 1 pantu no konteksta un kaut ko secinat, ir jālasa VISA Bībele, un jaizdara secinājuma no visa konteksta

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi