Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
30 komentāri
Sakārtot:
Emma
19. oktobrī 17:51
Aicinu jūs uz privātu latviešu seksa klubu - http://lady4.fun Šī ir labākā vieta, kur atrast seksa partneri! Gaidīšu jūs tur :)
beerdrinkers
19. oktobrī 17:52
Ļoti ceru, ka Džonsonu izdrāzīs un izmetīs. Ak, jā, tam Trampa korifānam vēl pa muti iedos. Un, jauns premjers, jauns referendums!
Kurmis Kurmis
19. oktobrī 17:54
Nu nav tas borjka adekvāts,kaut kāds pajolis!Laikam pēc šī balsojuma ies nomirt grāvī,kā pats izteicās!:) Kas jauns,kad vienreiz dzēsīsiet *aukas emmas komentārus!
Samirs Dišlers
19. oktobrī 18:01
Borja Demokrat
Samirs Dišlers
19. oktobrī 18:02
Белеет парус одинокой В тумане моря голубом!.. Что ищет он в стране далекой? Что кинул он в краю родном?.. Играют волны — ветер свищет, И мачта гнется и скрыпит… Увы! он счастия не ищет И не от счастия бежит! Под ним струя светлей лазури, Над ним луч солнца золотой… А он, мятежный, просит бури, Как будто в бурях есть покой!
Samirs Dišlers
19. oktobrī 18:04
Kāpēc nav balsojuma par Borjas palikšanu amatā līdz 25 oktobrim?!
Kurmis Kurmis
19. oktobrī 18:12
Diršler savus odinakujus parusus raksti muhosranskaja poezija.ru!Šitais Ļermontova dzejolis te ir nevietā!
beerdrinkers
19. oktobrī 18:14
Kurmi, viņš nav pajolis, viņš ir populists. Dzimis USA, un lūr uz Ameriku. Vārdu sakot, riktīgs padla:(
Kurmis Kurmis
19. oktobrī 18:22
twiter švister!Tu paskaties labāk,kas notiek Londonas ielās un ,ko prasa tauta! Borjka ir līdzīgs savās izdarībās kā trampelis!. Bēdīgi slavenākais izteikums un MELI ir - Džonsona apgalvojums, ka Lielbritānija ik nedēļu maksājot Eiropas Savienībai (ES) 350 miljonus mārciņu, ko varētu novirzīt Nacionālajam veselības dienestam!Tieši tāpēc pensionāri uzķērās un nobalsoja par izstāšanos no ES!
beerdrinkers
19. oktobrī 18:22
Jā, Sēņu Veci, krievu armija Čečenijā šāva arī pa civiliedzīvotāju mājām:(
Tviter Šmiter
19. oktobrī 18:29
Kāds te sakars ar Londonas ielām ? Kad Latvijā bij referendums par krievu kā otro valsts valodu, Rīgas ielās arī bij cilvēki kuri pieprasīja krievu kā otru valsts valodu. Jāskatās ir referenduma rezultāti nevis kas staigā pa ielām.
Kurmis Kurmis
19. oktobrī 18:29
twiters.dišlers,janka un vēl daži ir krievijas troļļi, kuri piedalās diskusijas sociālajos tīklos, portālu komentāru sadaļās un blogos. Katru dienu šitie vanckari apspļauda Latviju-vienalga kāds raksts,vienmēr būs samazgas no viņu puses.Velns parāvis,cik zemu var krist cilvēks un aizstāvēt pederāciju!
Tviter Šmiter
19. oktobrī 18:30
Kad Latvijā bij referendums par Abrenes atdošanu Krievijai ?
beerdrinkers
19. oktobrī 18:31
Kurmi, nav gluži tā. Briti nesaprata stāvokļa nopietnību. Daudzi negāja balsot, jo likās pašsaprotami tas, ka UK ir Eiropa. Tagad būtu savādāk, viņiem pieleca. Atkārtotā referendumā visi ietu balsot.
ALIDA DJATLIKA
19. oktobrī 18:32
Nekāda Breksita nebūs, ne tagat , ne 31 janvārī. Un ko tad DIŠLERStur sarakstījis savā dzimtajā valodā?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi