Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
17 komentāri
Sakārtot:
ALIDA DJATLIKA
2019. gada 19. oktobrī 08:15
Uz ko gan citu igauņi, paņemot ukraiņus cerēja? Nekas tur labs no viņiem nav.Latvieši gan ir laimīgi, ka pilna Latvija ar ukraiņiem un krieviem. Var arī pat bez biļetes braukt.
Biruta Kopmane
2019. gada 19. oktobrī 09:07
nedeļu vecs notikums , ievajadzejas taksometra pakalpojumi, iegaju google,, piezvaniju Yandex Taxi .. atbrauca netrafareta mašina, bez kases aparata.. šoferis ne bū ne be latviski, esot Latvija 4 gadus, par 3km braucienu , Rīgā , paņema 5 eiro. un ja gribot čeku lai zvanot uz numuru pa kuru izsaucu taksometru!!?? labi atpakaļ ar ta jatiek zvaniju Rīgas taksometru parkam, atbrauca Red Cab taksometrs, viss ka nakas trafarets, kases aparats , bet cena par to pašu ceļa gabalu 10 eiro!!
Beerdrinkers Von Kowelenz
2019. gada 19. oktobrī 09:09
Klau ,bet sitas arī bija LAtvijas Avīzē ,kādu nedēļu ,divas atpakaļ.Jauns lv sākuši LA pārpublicēt?
Biruta Kopmane
2019. gada 19. oktobrī 09:09
Rīgā ukraiņu daudz jautajums cik legali viņi tiek nodarbinati?? un kapec to neredz valsts dienesti?? roka roku smerē? jo viņiem tak jamaksa vairak nekā vietejam pec likuma? bet vai ta ir?
Biruta Kopmane
2019. gada 19. oktobrī 09:11
berdinker jaunu var palasit tik Lapsas pietiek com,, to ko viņs raksta pec nedeļas sak radit tv un citi rakstit:))
Beerdrinkers Von Kowelenz
2019. gada 19. oktobrī 09:15
Biruta - to,ka pārpublice,taja nav nekā īpaša,tas ir normali,to dara visi un visi nevar zināt visu,tapēc pārb=publicē.Bet jauns lv sācis masveidā tieši LA pārpublicet savukart LA masveidā parpublicē TV 3 sižetus (man nez kāpec šķita,ka tādas TV vairs nav)
Beerdrinkers Von Kowelenz
2019. gada 19. oktobrī 09:17
Biruta - P.S. Palasot Lapsas pietiek com,rodas sajūta,ka pārējie mediji to vien dara kā cenšas apslapet to ko raksta Lapsa,jo par to ko tur raksta ir jāsēdina uz ļoti ilgu laiku,bet realitātē,neviens par to pat neraksta
Emma
2019. gada 19. oktobrī 09:34
Aicinu jūs uz privātu latviešu seksa klubu - http://lady4.fun Šī ir labākā vieta, kur atrast seksa partneri! Gaidīšu jūs tur :)
Biruta Kopmane
2019. gada 19. oktobrī 09:48
domaju pat muļki saprot kapec šadi raksti par ukraiņiem parādās tieši tagad?
Biruta Kopmane
2019. gada 19. oktobrī 09:51
iznak ka pie visam Rīgas satiksmes , krievu Yandex taxi utt nebūšanām izrādīsies vainīgi ukraiņi!!??:))
Egle
2019. gada 19. oktobrī 10:04
Japāņi ir forši cilvēki, daudz labāki par stulbajām trulajām homofobiskajām pastalām un vati.
Tviter Šmiter
2019. gada 19. oktobrī 10:31
PSRS laikā ja šie te parādījās, tad ap viņu dzīvesvietu pāris kilometru rādiusā bija izfenderēti visi mazdārziņi.
JĀZEPS DŽEDAJS
2019. gada 19. oktobrī 14:38
HHHHHHHHHHHHHHHmmmmmmmmmmmm bet tagad kāpēc vajag viņus Kur tad palika vietējie Pēc neatkarības vietējiem NEMAKSĀJA Un vēl ļoti bieži APČAKARĒJA Un DARBA DEVĒJI tad un toreiz gribēja lai viņi strādā tā kā viņi vēlās Es atceros tā sauktie uzņēmēji viena balsī stāstīja Ka viņiem vajag strādniekus gados jaunus un bez pieredzes Jo vecie nestrādā tā ka viņi vēlās Te nu ir rezultāts Un tagad jau visi ir prom Jo tur LATVIJAS CELTNIEKIEM MAKSĀ 2 TŪKSTOŠI Kas LATVIJĀ nekad nebūs Un pēdējais Nav izvēlēs LAI brauc UKRAIŅI Vai arī jūs vēlaties BĒGĻUS BANDĪTUS UN ŠĪRIEŠUS KAS NESTRĀDĀS Bet UKRAIŅI PSRS LATVIJAS PSR laika pie manis strādāja Nu viņi bija normāli Nu būs vien jāpiecieš Jo tās ir sekas ka BIEDRIS RĀVIS MARTINSONAS Un visi pārējie ir IZNĪCINĀJUŠI CELTNIECĪBAS NOZARI Un tas lai viņi KĻŪTU PAR MILJONĀRIEM UN TAUTAS RĒĶINA
ALIDA DJATLIKA
2019. gada 19. oktobrī 18:47
EGLE, tiešām japāņi ir forša tauta, tur es tev piekrītu par visiem100% Viņi, nokļūstot Latvijā uz palikšanu, mācās un izmācās latviešu valodu. Bet krievs, dzimis un izaudzis Latvijā ne ū ne 'bē no latviešu valodas, staigā pa ielām pieprasot savu valodu. Bezšaubām, ne visi, ir ļoti normāli un forši krievi, bet žēl, ka pamaz.
Beerdrinkers Von Kowelenz
2019. gada 19. oktobrī 20:20
DJATLIKA, tu neko no dzīves nesaproti! Ir puišu mīlestība!!!!! Es gribu Rodžeru!!!! Rodžer, izpis mani vēlreiz un es apsolos neatdarināt tavus profilus!!!!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi