Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
32 komentāri
Sakārtot:
Beatrise Rozenberga
21. oktobrī 08:15
Islams - miera reliģija. Musulmaņu īstā seja ir aprakstīta šajā rakstā. Tas ir īstais islams. Bez maskas. Vardarbība, draudi nogriezt galvu ir miera reliģijas sludināšana. Kur dodas eiropa.....dziļā pak..aļā jau atrodas ar savu atbalstu musulmaņiem. Tie kuri ir domājoši ..ir daudz info par islamu. Ļoti līdzīgs pretīgumā kā šis.TOS Pēc viņu augļiem, darbiem būs pazīt KAM viņi kalpo un KO pielūdz. PASKATIETIES kādi ir musulmaņu darbi !
Maija Purvina
21. oktobrī 08:25
...riebekļi...
Raimonds Grīva
21. oktobrī 08:28
Murgs, 2019 gadā tādi pērtiķi dzīvo uz planētas. Lai gan nē - nedrīkst apvainot pērtiķus, tie ir inteliģentāki.
ALIDA DJATLIKA
21. oktobrī 08:28
Ir divu veidu musulmaņi- vieni ir kā aprakstīts šeit un plus vēl terorisms, drausmīgas slepkavības, bet otrs ir, kurā ir normālie musulmaņi, kuri paši ienīst iepriekš aprakstītos. Tikai nevienam uz pieres nav rakstīts, kurš ir kurš.
Ilze Sila
21. oktobrī 10:22
Tas ir rietumu skatījums.Tajās zemēs tāds termins kā pedifīlija neeksistā,jo tur skaitās normāli izdot pie vīra 7gadus vecu meiteni. Tās ir viņu tradīcijas jau gadsimtiem ilgi
Samirs Dišlers
21. oktobrī 11:27
Tie ir ideoloisko ienaidnieku - Sunntu pasūtījuma raksts (BBC Arābu, ievērojiet); tas par 90% ir blefs uz kura uzķērusies sensāciju mednieki Jauns;
Melānija
21. oktobrī 11:30
Par to jau ir dzirdēts un lasīts ssen,ka pie viņiem tā notiek.Uzskatu,ka tā ir nenormālība un galvenais vēl,viss kas notiek ar allaha svētību.Nesaprotu kā tas viss saiet kopā? Un tādus mums te Eiropā vajag? Kad tai EK atvērsies acis,un viņi nelaidīs šos riebekļus Eiropā?
Samirs Dišlers
21. oktobrī 11:32
Tie ir meli, es velreiz jums atkartoju; tāpēc - nav problemu arī ja viņi ir Eiropa;
Jānis Langušs
21. oktobrī 12:11
Šī ir traki interesanta tēma. Vai tagad cilvēki drīkst izteikt nosodījumu pedofiliem,neriskējot tikt apsauktiem par ""slēptajiem""pedofiliem?Pavisam nesen šādas lietas notika ar tiem,kuri izteica nelabvēlīgus vārdus par pederastijas sērgas skartajiem.Un ar ko atšķiras pederasts no pedofila?Abi ir slimi,vai tikai viens?Gribētos dzirdēt kādu komentāru no Viņķeles,kura laikam jau labi orientējas šajās lietās.Citādi lauku cilvēkam grūti saprast.......
Svētais Naivums
21. oktobrī 12:48
> Jānis Langušs Šodien 12:11 pēc tā ko izlasīju slims esi tikai tu.
Jānis Langušs
21. oktobrī 13:06
Klau,svētais.Pat ja tā,tomēr paskaidro-abi gadījumi ir novirze no oficiāli pieņemtām normām,abi saistīti ar seksuālām lietām.Un ja par pirmajiem kāds izsakās negatīvi,tad otrie ir ārpus ""aizdomām""?Cik saprotu arī tu esi no ""labi informētajiem"".Tad paskaidro,lai nerodas pārpratumi.
Beerdrinkers Von Kowelenz
21. oktobrī 13:15
Tak pilns ar tādiem langušiem, kuri domā, ka bērna izvarošana ir tas pats, kas divu pieaugušu cilvēku labprātīgas dzimumattiecības. Pedofilijai nav dzimumu un seksuālās orientācijas, vairums pedofilu uzskata ka ir heteroseksuāli. Rakstā arābi izvaro mazas meitenes, ne puikas. Bet homofobija ir psihiska slimība, homofobi nespēj domāt.
Jānis Langušs
21. oktobrī 13:24
Šis no Nīderlandes pavisam dīvains.Homofobijas izpausmes no manas puses tākā nav bijušas.Vai tā būtu saasināta uztvere par katru pieskārienu tēmai?Uzdevu nevainīgu jautājumu undabūju ""pa purnu""! Vai tā jārisina sociālie jautājumi?
Beerdrinkers Von Kowelenz
21. oktobrī 13:24
Langušs, homofobiem neko paskaidrot nevar, jo viņu prāts ir aizmiglots, diskusija nav iespējama. Novirze ir homofobija. Divu pieaugušu cilvēku seksuālajās attiecībās nekā nosodāma un pretlikumīga nav un būt nevar.
Beerdrinkers Von Kowelenz
21. oktobrī 13:31
Langušs, nu re, tas bija skaidrs, ka nesapratīsi. Starp citu, saasināta uztvere ir tieši tev, es tev neuzbraucu, vien populāri paskaidroju atšķirību starp pedofiliju un homo/ hetero seksualitāti. Un no tavas puses nav bijušas homofobiskas izpausmes? Zini, homoseksuālus cilvēkus saukt par slimajiem- tā ir homofobija!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi