Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
31 komentārs
Sakārtot:
Tviter Šmiter
2019. gada 14. oktobrī 21:00
Kas tad tie par protestiem ? Vot ukrainas maidanā, kad policisti tika apmētāti ar molotova kokteiļiem un apšaudīti ar īstiem šaujamieročiem, vot tie bij protesti ! Drošvien tāpēc viņus sauca par brīvības cīnītājiem nevis kaujiniekiem vai bandītiem. A šitie te- kaut kādi diletanti- separātisti.
Sēņu Vecis
2019. gada 14. oktobrī 21:06
Wīnnoj Peidorāsowicz, krievdōsu lāpotsnācistgnīda , kādēļ tu mokies un smierdi NATO sūdā , nevis savā rodinā Krievijā ? Tev tā ļoti patīk sūda NATO ? Koē ? Kādēļ nodevi mīļoto rōdinu Krieviju un aizbēgi do fāšistu zāpadam ? Kakogo iksa tu maksā nodokļus mīļotajam NATO un ES , nevis tev tik pretīgajai Krievijai ? ****** Iedzimtais zōwietiskais gōmozēkzuēlist, dzimtenes Rossejas nodevēj Winnoj Peidorāsowicz Lāpotsnācist, cik Latvijā ir to dōhūja jeņķu okupanti ? Koē ? ************ Iedzimtais zōwietiskais gōmozēkzuēlists Winnojs Peidorāsowicz Lāpotsnācists ******** Dārahije zawietskoozabočennyje towārišči , lāpoti zawietskoji, čmo zawietskoji. Хватит сидеть в ненавистном, фāшистском Западе ! Пора валить из этого Титаника называемого ЕС в процветающую, демократическую Россию! Столько благ и возможность жить в стране нашей мечты нельзя упускать. Прощай отсталый, фāāāāāāāāāāāāшистский Запад! Здравствуй великая, могучая, развитая Россия матушка! Мы возвращаемся к тебе, dārahaja. ***** Rādi šurpam to ES karti . Slabo ? ******* Wīnnoj Peidorāsowicz Lāpotsnācist , stāsti, vai tu LV iebrauci legāli, uzrādot LV vīzu vai arī po - zōwietski, nelegāli ? Koē ?
Trekngailis
2019. gada 14. oktobrī 21:11
aizturēt viņus un piedzīt zaudējumus. kad vecāki paliks bez majām un par bomžiem, jo dēliņš traucējis uzņēmuma darbību, tad nekas tāda vairs nākotnē nenotiks. variants 2. - visus fiksēt un tad izmest no augstskolas ar liegumu jebkad atkal mācīties. anulēt arī vidusskolas diplomu. kad visu mūžu tīrīs ateju, nozelos izdarīto.
beerdrinkers
2019. gada 14. oktobrī 21:12
Savējie ir jāaizstāv. Viss pareizi.
Sēņu Vecis
2019. gada 14. oktobrī 21:13
Dārahois Rāgnesi, aiz ko tu melo, ka Latvija " pirms kara iedzīvotāju labklājības ziņā bija pirmā vieta Pasaulē " ? Koē ?! ************ Dārahois Rāgnesi, vai 5.augustā notika Saeimas sēde ?
Trekngailis
2019. gada 14. oktobrī 21:24
ja šos bargi nesodīs, arī citur sāksies nekārtības. 13 g sods par šī visa organizēšanu ir ļoti maigs. kādreiz par tādiem gājieniem pakāra.
Ināra Klekere
2019. gada 14. oktobrī 21:28
Vispār jau ir starpība starp protestantiem un protestētājiem. Te laikam domāti protestētāji.
Inga Maknamara
2019. gada 14. oktobrī 21:36
Kas ir spāņi ? Asiņainākie,nežēlīgākie iekarotāji vēsturē ,turklāt absolūti dumji...Paskat tagad visas spāniski runājošās valstis centrāl un Dienvidamerikā ir degradējušās un kolonnām soļo uz ASV ..
Samirs Dišlers
2019. gada 14. oktobrī 21:40
Visnežēlīgakie iekarotaji vēsturē ir ASV, uz turieni kolonnām soļo tikai ASV atbalstītāji un draugi;
Samirs Dišlers
2019. gada 14. oktobrī 21:42
Visnežēlīgakie iekarotaji vēsturē ir ASV, turklāt absolūti dumji... uz turieni kolonnām soļo tikai ASV atbalstītāji un draugi;
Sēņu Vecis
2019. gada 14. oktobrī 21:52
Samirs Dišlers ---------------------------- Visnežēlīgakie iekarotaji vēsturē ir mana Krievija , turklāt absolūti dumji... uz turieni kolonnām soļo tikai Krievijas atbalstītāji un draugi;
Sēņu Vecis
2019. gada 14. oktobrī 21:53
Samirs Dišlers ********** Es labprat brauktu uz Krieviju, bet man nav Vīzas, un pastāvošais nacistu režīms mani moka te jau 28 gadus; ===================================================== Aizver muti un nemelo, krievu komunistiskais nacist Zajōmbālofff. Neviens tevi teitan ar spēku netur . Nav ko mocīties nācistu režīmā . Un nemēģini atrunāties, ka tev nav ne vīzas, ne naudas vīzai . Tagadiņās do Karalaučiem, St.Pēterburgai un Ļōņingradas apgabalam tu drīksti saņemt KF vīzu pilnīgi bez maksas , pāris dienu laikā , neizejot no mājas. Aļaktroniski . Tā kā - uz priekšu. Laimīgu ceļu. Starp citu, līdz robežai tevi aizvedīšu. Arī bez maksas. Varēsi tur sludināt savu komunistiski nacistisko reliģiju , až zils palikdams.
Sēņu Vecis
2019. gada 14. oktobrī 21:53
Dārahois Rāgnesi, aiz ko tu melo, ka Latvija " pirms kara iedzīvotāju labklājības ziņā bija pirmā vieta Pasaulē " ? Koē ?! ************ Dārahois Rāgnesi, vai 5.augustā notika Saeimas sēde ?
Egle
2019. gada 14. oktobrī 22:17
lai viņiiet tirst, pat normāli atpūsties nevar, viņiem viss ir, ko vēl vajag, to dižo nosaukumu, re ku latvieši dabūja latviju, nabadzģākā valsts ES, visvardarbīgākā un homofobiskākā, tie katalāņi nenovērtē, kas viņiem ir.
Ivo Yeblis
2019. gada 14. oktobrī 22:33
Kāpēc latvietēm reti kurai ir tik skaisti, apaļīgi dibentiņi?? Nu kāpēc??

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi