Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
Ribovskis
2019. gada 10. oktobrī 12:54
Un kā pastalu zilais šito komentēs ?
Nikolajs
2019. gada 10. oktobrī 13:08
Vai parastajam ziemeļkorejietim no tām atombumbām ir kāds labums? No tām labums ir tikai pelmenim, jo tās palīdz viņam noturēt varu, bet parastie ziemeļkorejieši jau sen varēja dzīvot kā dienvidkorejieši un ražot samsungus, hyundai, kia utt. un dzīvot pārticībā, bet nē, jāuztur kims...
Samirs Dišlers
2019. gada 10. oktobrī 13:28
Tikums ir apvērsti proporcionals materialajai labklajībai; tāpēc - es neiesaku nevienai tautai, nevienam cilvēkam dzīties pēc pārākās labklajības; kā šajā lieta teikusi svētie raksti - Vieglāk Kamielim caur adatas aci izlīst, neka bagatajam Debesu Valstībā ieiet! - Nešaubīgi, Jezus bija pirmais sociālists; Jēzus arī mācīja par ticīgo kopienu - Un viss jums būs kopīgs; Savukart Hinduisma tradīcija - ir labi zināma līdziba - ka Laimes Māte Lakšmī nemīl Brahmaņus, tāpēc Dieva vīri visbiežāk ir nabadzīgi;
:)
2019. gada 10. oktobrī 13:40
Kimam taisnība! Bet jeņķiem ticēt nevar, to arī pēdējie fakti ar kurdiem pierāda!
Lina
2019. gada 10. oktobrī 13:44
Šīs valsts iedzīvotāji visi jau būtu apmiruši, ja nebūtu starptautiskās palīdzības! Tajā pašā laikā viņi draud mūs uzspridzināt! Es nesaprotu, kāpēc mēs par savu nodokļu naudu viņus uzturam?!! Tas taču ir absurds. Barojam tis, kas draud mūs iznīcināt! Ja apturētu starptautisko palīdzību, tad varbūt ziemeļkorejoši beidzot sāktu cīnīties pret savu valdību?!
:)
2019. gada 10. oktobrī 13:49
poļu deģenerāts arī šeit piedirš komentārus! Kasjauns redakcijas vietā es sen šo trako būtu pēc piederības nosūtījs, arī nobanojs!
:)
2019. gada 10. oktobrī 13:51
Linai: Ziemeļkoreja varēja dzīvot mierīgi un pārticīgi, ja "starptautiskie līdzētāji" nebūtu sarīkojuši īstu suverēnās valsts blokādi! Un nevajag dirst, ka kāds kaut ko šai valstij līdz, ja nu tikai Ķīna nedaudz!
beerdrinkers
2019. gada 10. oktobrī 19:01
Sūda viepli, jo tev vārda nav, kā Ziemeļkoreja varēs dzīvot pārticīgi? Kādā veidā? Zāli vairs neēdīs? Oficiālā Ziemeļkoreja paziņoja to, ka viņu pilsoņi neēd zāli tādēļ, ka nav ko ēst, bet ēd tādēļ, ka garšo!!! Kā cilvēki dzīvo Dienvidkorejā??? Arī zāli ēd?
Samirs Dišlers
2019. gada 11. oktobrī 00:20
Esmu par to, lai NATO ieņem ziemeļkoreju.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi