Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
15 komentāri
Sakārtot:
Fenomens
2019. gada 8. oktobrī 16:53
To sektanti nekur pasaulē nemīl. Nedomāju, ka viņu ir aplami saukt par klimata histērijas sektas Dievu.
Agris Aboltins
2019. gada 8. oktobrī 16:58
Atkal tā daunīte un kivičš. Ibio, nekā cita tiešām nav?
Kristers Kalnajs
2019. gada 8. oktobrī 17:04
Manuprāt nav akurāti noriet garīgi slimu cilvēku, kuru izmanto kā marioneti. Ja viņa ir izvēlēta par noteiktas sektas seju, bet viņa pati to lēmumu nepieņēma. Tas ir viņas vecāku un citu personu veidots tēls, kurā viņa ir spiesta piedalīties. Cilvēkam ir izskalotas smadzenes. Ja vainojat, tad vainojat vecākus nevis meiteni, kura nesaprot ko dara.
MikeKoglin
2019. gada 8. oktobrī 17:13
Slimi...ko lai saka..slimi.Nekas...drīz viņa suicidēs
Trekngailis
2019. gada 8. oktobrī 17:24
Skandināvijas valstīs notiekošajam vispār nevajag veltīt uzmanību! Tur mazs ticīgo, tāpēc veidojas šādas sektas. Ja viņa būtu audzināta katoļu meiteņu skolā, šitā neākstītos.
Renārs Zeire
2019. gada 8. oktobrī 17:58
Man patīk kā te stāsta par viņas akstīšanos , ja myb slima vai kas. Bet ta jā intervijā viņa pateica kā ir . Tiem kuri zin par sekām ko ir gadu gadiem izraisijuši cilvēki , neko lietas labā nedara . Tikai sēž , pļurkst par to ko varētu darīt un saņem naudu . Un atbalsta naftas magnātus . To pašu Indiju nesoda par tonnām izmestajiem atkritumiem Okeānā . Vispar nospļauties viņiem par visu 👍 . Un tagad izsmej cilvēku . Malači respekts , vai viņa ir maroneta vai parasta meitene , bet viņa pateica kā ir . Tikai nesaprotu par ko pēc runas bija japlaudē ? Bet dalbajobiem kuriem nauda ir primarā ... neko jau citu nezin kā vairāk dabūt sev kabatā un pilnībā vienalga , kā šī nauda nonāk pie viņa un no kurienes , galvenais lai nonāk . Sen jau visu vareja risināt , bet nē ! PIE PAKAĻAS , kas ar klimatu notiek .
Kristers Kalnajs
2019. gada 8. oktobrī 18:14
Tu taču saproti, ka ar Parīzes vienošanos līdz 2050. gadam, klimata pārmaiņu apturēšanai valstīm vajadzētu investēt ap 36 triljoniem dolāru? Gadsimta lielākā afēra, kurai muļķu netrūkst. Bernijs sanders (pupulārākais demokrātu kandidāts nākamajām ASV vēlēšanām) apgalvoja, ka piešķirtu 16 triljonus dolāru šādiem projektiem nākamo 10 gadu laikā. Tu vispār aptver kas tās par summām ir? Tādu investori arī stāv aiz šīs meitenes, kuri vēlas no šīs naudiņas nokampt lielu kumosu. Pasaule ir mainījusies un mainīsies ar vai bez cilvēka.
Renārs Zeire
2019. gada 8. oktobrī 18:22
Čali , pasaki man kas liedza to darīt pirms 10 vai 20 gadiem ? Parīzes vienošanās stradā? Vispar neredzu ka viņā kaut kas stradā . Un tikai nevajag muldet ka tādas summas priekš viņiem ir kas milzīgs . Es tam neticu , vienkaršī nevēlas tādas naudas summas novirzīt kam tādam . Tas tak ir pašsaprotami , jo ieguvēji viņi nebūtu . Tapēc jau uz tā visa spēlē nauda , tikai kad būs par vēlu , tā nauda glābejs nebūs . 😂
Kristers Kalnajs
2019. gada 8. oktobrī 18:24
Lūk arī avoti - 6.3 Triljonu investīcijas katru gadu līdz 2030 gadam. Avots: https://www.oecd.org/environment/cc/climate-futures/policy-highlights-financing-climate-futures.pdf un Bernija Sandersa 16 Triljonu plans: https://www.nytimes.com/2019/08/22/climate/bernie-sanders-climate-change.html
Kristers Kalnajs
2019. gada 8. oktobrī 18:28
Kam tu netici? Viņi ir tie, kuru "zaļos" pakalpojumu valstis pirktu un kuros investētu, lai panāktu šo mērķi. Tieši tāpat kā bija ar OIK shēmu, kas ir "zaļā" shēma. Šī visa ir milzīga histērija. Neviens zinātnieks neparedz pasaules galu vai cilvēces bojā eju. Lielāks satraukums nāk no zinātniekiem, kuri brīdina par polu maiņu, jo tas radītu krietni lielāku ietekmi uz planētas ekosistēmu, bet redz tur cilvēku vainot nevar, līdz arto jāpaliek pie šī te.
Filips Līcis
2019. gada 8. oktobrī 18:32
....viņai pat bail lidot ! Tas saprotams . Nekad nevar zināt ko par viņas izdarībām domā ,Dievs '' ! Var nākt Dieva sodība !
gena jaunberzins
2019. gada 8. oktobrī 18:35
Planpratini var savos sudos iesaistit bernu.Viens labums no pertika veido cilvecibas telu.
Ādolfs Nāks
2019. gada 8. oktobrī 18:49
Tai Grētai vajadzētu gadu padzīvot Āfrikā vai tepat Latvijā laukos, tad redzēs ko dziedās. No treknuma vairs nezina ko iesākt.
Carey Cooper
2019. gada 9. oktobrī 11:26
Google par katru nedēļu tiešsaistē apmaksāja tiešsaistes darbu no mājām no 6000 līdz 8000 eiro.Esmu mēnesī esmu saņēmis 21837 eiro un 29475 eiro savā pēdējā mēnesī no Google, un brīvā laikā strādāju 4 līdz 5 stundas dienā, viegli braucot no mājām. Tas ir patiešām lietotājam draudzzīgs, un es esmu tik priecīgs, ka uzzināju par to .. dodieties uz šo vietni, lai iegūtu sīkāku informāciju ... ............>>>>>>>> w­w­w.C­a­s­h­f­l­o­w­7­7.C­o­m
Paula Ingvera
2019. gada 18. oktobrī 21:39
Vispār jau “Gli Svegli” tulkojas "Atmodušies". Jo runa ir par personām (gli).

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi