Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
19 komentāri
Sakārtot:
Pēteris Pētersons
2019. gada 24. septembrī 12:34
šī nu ir tā reize, kad arī cilvēkiem ar daudzmaz objektīvu skatu uz dzīvi ir jāpaklusē. Savādāk, nekavējoties tiks piešķirtas birkas #kremlins, #mizantrops #kapitālistiskaisekspluatators #grētasnīdejs etc.
Marcis Dzelme
2019. gada 24. septembrī 12:43
Donalds Tramps ir vec un riebigs kretins.
beerdrinkers
2019. gada 24. septembrī 12:49
"Šķiet, ka viņa ir ļoti laimīga jauna meitene, kas ar cerībām raugās gaišā un brīnišķīgā nākotnē". Kur, pie vella, Trampa teiktajā, var saskatīt pretīgu vēršanos pret jaunu un, galvenais, nevainīgu meiteni? Tramps pateica skuķēnam jaukus vārdus! Nekādu zemtekstu tur atrast nevar. Iedomājieties, kas būtu noticis, ja Tramps teiktu visu, kā ir- Šķiet, ka viņa ir jauna, slima meitene, kurai ir nepieciešama medicīniskā palīdzība! Vārdu Grēta, labāk skaļi neizrunāt- pat ja teiksi labu, cūka būsi. Jo tu noteikti domāji sliktu:)
Dzintars Lielais
2019. gada 24. septembrī 12:55
Bļed, pisdrinker, ja tev būtu smadzenes, tad tu saprastu kur tur ir zemteksts ar sarkasmu, bet tev smadzeņu nav, jo esi tās nodzēris, ujobok!
jabis
2019. gada 24. septembrī 13:02
galīgi nepiekrītu Trump'am - meitene ir totāli sabremzēta,- ar kādām pūlēm viņa nolasīja piespēlēto tekstiņu. Nemaz nebija smieklīgi. Bet zviedri jau klausīgi, ja ko vajag izdara, Asanžam apsūdzības safabricēja, arī priekš klimata atbilstošu meiteni sadabūja. Pretīgi.
Fenomens
2019. gada 24. septembrī 13:18
Redz cik labi tie videsfašisti ir izdomājuši. Ielikt par runas cilvēku nepilngadīgu skuķi un tad bļaut, ka tas ir necilvēcīgi viņu kritizēt. Tam bērnam vispār nav NEKĀDA darīšana tur. Šausmas, ko viņai tie vecāki ir nodarījusi, tur ne tikai ķīselis galvā, bet nozagta bērnība un sačakarēta personība.
Kristaps
2019. gada 24. septembrī 13:27
Kautkas traks , bērniem nav jālien pieaugušu cilvēku lietās , nekas labs tur neizaugs !!! Sīkajai būs tik sapista psihe ka vēlāk nodzersies , un nonarkosies !!!
Maris Mednis
2019. gada 24. septembrī 13:47
Nekā pretīga Trampa teiktajā nav. Var saskatīt sarkasmu, jo šķiet, ka Tūnbergas uzskati par cerībām un nākotni atšķiras, taču Trampa vārdi ir optimistiski un nebūtu jācer, ka visi (šeit Tramps) vienbalsīgi pievienosies vaimanāšanai.
Cilvēks ar suni
2019. gada 24. septembrī 13:57
Pretīgi ir arī izmantot ne īsti veselu, bet meiteni ar "īpašām vajadzībām" savām kampaņām. Es saprastu ja meitene būtu no nabadzīgas valsts ar lielu dabas piesārņojumu - Indiju, Indonēziju, Kambodžu un daudzas citas Tālo Austrumu un Āfrikas valstis. Gribētos meitenei pajautāt ko viņa doma par nelegāli no Zviedrijas uz Latviju izvestām piesārņotām atkritumu ķīpām, par Baltijas jūras piesārņošanu ar prāmju kanalizācijas ūdeņiem, par pēc II WW Baltijas jūrā nogremdētām 15 000 tonnām metāla mucām ar ķīmiskiem ieročiem - iprītu un fosforu. Jau tagad notiek Baltijas jūras zivju pastiprinātas ģenētiskās mutācijas un mucām korodējot ,var pienākt brīdis ka jūrā nevarēs pat iebrist. Prātīgāk būtu meitenei skolā mācīties, bet gribas jau būt īpašai, pavizināties ar miljoniem vērtu jahtu, pačalot no ANO tribīnes, sniegt tukšas intervijas un skatīt savus foto dažādos pasaules preses izdevumos. Vienas mātes no savām meitām taisa skaistuma karalienes, citas cīnītājas pret dabas piesārņošanu.
Uldis Mucenieks
2019. gada 24. septembrī 14:49
"zaļie" histēriķi nekautrējas izmantot garīgi slimu pusaudzi savu pseidozinātnisko ideju propogandēšanai
janka
2019. gada 24. septembrī 16:57
Šis sīkais skuķis kad izaugs būs Staļina, Dārta Veidera un Mao kalibra ļaunums pasaulei. Ies pāri līķiem.
Janis Zarins
2019. gada 24. septembrī 17:16
Meitenei jāsaprot ka Zemi izglābt nevar, jo gan saule gan zemeslodes kodols nav mūžīgi. Un ja cilvēks nekaros viņš nespēs attīstīties tik tālu lai pamestu šo planētu. Tāpat arī bez kara nekad nepanāks demokrātijas un vienlīdzības apogeju.
Kristaps Kr
2019. gada 24. septembrī 17:18
Nu man šķiet ka Tramps pateica tikai to ka meitenei tiešām būs forša nākotne, jo ne jau pirmo un vienīgo reizi draņķa kapitālisti ir izvilkuši šo pasauli no sociālisma mēsliem. Un izdarīs to vēlreiz.
Svētais Naivums
2019. gada 24. septembrī 17:30
> Janis Zarins Šodien 17:16 Meitenei vispār nekas nav jāsaprot, viņa ir nopietni psihiski slima. Jāsaprot ir tiem kas šo radījumu izmanto savu politisko mērķu sasniegšanai.
Sēņu vecis
2019. gada 24. septembrī 17:40
Kkāda daunei līdzīga , sorosa ağente.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi