Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
3 komentāri
Sakārtot:
Vernons Kiesners
2019. gada 12. septembrī 08:20
Bija burvīgs CSN punkts: "Transporta līdzeklis jāvada stingri pa joslu un pēc iespējas tuvāk labai malai". Izmeta, kā kaitīgu! Pirms jebkura manevra jāslēdz savlaicīgs signāls, CSN 57.! Jāpaskatās spoguļos, u.t.t.! Priekšā esošam satiksmes dalībniekam ar savu rīcību bija, ir un būs jāgarantē drošība, sev un citiem! CSL 19. pants "Pienākumi un tiesības"! Meitene vainīga sadursmes izraisīšanā! Moto vadītājs arī nav bez vainas! Nu un ko tālāk darīsim?
Валд Фэлсберг
2019. gada 12. septembrī 11:51
1. Pie stūres - meitene: jau kļūstu uzmanīgs... 2. Viņa nevis brauc, bet lēnām lavās uzkrītoši pa kreiso joslu. 3. Nolēma piebremzēt pie veikala, pagriezās pa labi - esmu pārliecināts, ka neko nerādot: nemauktu baikeris pa labo garām autiņam ar ieslēgtu labo. 4. Tajā pašā sekundē, kad autiņš strauji griež pa labi, tajā ietriecas baikeris: viņš ir jau bijis praktiski blakus autiņam, nevis "nez no kurienes uzradies". Tātad tikpat pārliecināts, kā par manevra nerādīšanu, esmu arī par vispār nepaskatīšanos spogulī. 5. Baikera ātrums nav liels: mierīgi varētu nepārsniegt Krievijā atļautos 60. 6. Ko lems policija nezinu, bet fakts ir tāds, ka stulbs skuķis notrieca motociklistu.
Helēna Kundrāta
2019. gada 12. septembrī 12:45
tātad - sāksim ar to, ka pa labo pusi nav ko braukt garām. un pēc tam ar visu pārējo - par spoguļiem, pagriezieniem, u.t.t. u.t.j.b.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi