Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Juhans
2019. gada 8. septembrī 13:41
Šāda nostāja ir saprotama, jo arī agrāk angļi ar frančiem vienmēr karoja.
zambala
2019. gada 8. septembrī 14:29
Vajag pārdēvēt Trafalgāra laukumu un Vaterlo staciju Anglijā, nojaukt Nelsona pieminekli, tikai tad Francija piekāpsies!
pensionārs.
2019. gada 8. septembrī 18:06
Angļiem arī ES bija liela privilēgijas pret pārējām valstīm. Viniem beidzot jāsaprot ka vairs nav pus pasaules kolonisti.
Augusts
2019. gada 8. septembrī 19:05
Bet vai tad nevar uzrīkot vēl 1 vai 2 referendumus līdz panāk vēlamo rezultātu vai izstāšanās procesu pastiept līdz virs bigbena parādās karogs ar pusmēnesi...
no Šenderovkas
2019. gada 8. septembrī 21:05
Īstenībā franči ar vāciesiem klusībā priecājas un iedzer kādus simtgramus, kādu grādīgu ogu uzlējumu, ka tie angļi biedzot no ES aizvāksies. Tiem vecajiem impēristiem angļiem bija mūžīgās pretenzijas. Lai tie vecie kolonizatori dodas pie Trampa. Viņam būtu noderīgs kāds taksis pie kājas, tā katram gadījumam.
semo to Jānis
2019. gada 9. septembrī 06:25
Nebūtu jau slikti, bet ņemot vērā OIKlandes Izmirāta, tā saucamo depopulāciju, būs pavāji ar nepieciešamo referenduma kvorumu. Pietiek jau ar to, ka Izmirāta eksistenci nosaka Jēkabielas Ēzeļnīcas merdokrātijas bandas, kas ar lielu pievilkšanu aiz matiem, pārstāv kādus divsimt uzpirktu Izmirāta pēdējo aborigēnu, lai gan lepni dēvējas par Izmirāta politiskajām partijām. Ar to atkārtoto referendumu par palikšanu vai izstāšanos no ES var notikt tas pats. Beigas vairs nav tālu.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi