Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
Juhans
8. septembrī 13:41
Šāda nostāja ir saprotama, jo arī agrāk angļi ar frančiem vienmēr karoja.
zambala
8. septembrī 14:29
Vajag pārdēvēt Trafalgāra laukumu un Vaterlo staciju Anglijā, nojaukt Nelsona pieminekli, tikai tad Francija piekāpsies!
pensionārs.
8. septembrī 18:06
Angļiem arī ES bija liela privilēgijas pret pārējām valstīm. Viniem beidzot jāsaprot ka vairs nav pus pasaules kolonisti.
beerdrinkers
8. septembrī 19:03
Nedomāju, kā Francija var Brexit ietekmēt/ neietekmēt. Pat nesapratu, kādēļ francis māva. Juhan, kā ir dzīvot idiotam? OK, vari neatbildēt.
Augusts
8. septembrī 19:05
Bet vai tad nevar uzrīkot vēl 1 vai 2 referendumus līdz panāk vēlamo rezultātu vai izstāšanās procesu pastiept līdz virs bigbena parādās karogs ar pusmēnesi...
no Šenderovkas
8. septembrī 21:05
Īstenībā franči ar vāciesiem klusībā priecājas un iedzer kādus simtgramus, kādu grādīgu ogu uzlējumu, ka tie angļi biedzot no ES aizvāksies. Tiem vecajiem impēristiem angļiem bija mūžīgās pretenzijas. Lai tie vecie kolonizatori dodas pie Trampa. Viņam būtu noderīgs kāds taksis pie kājas, tā katram gadījumam.
Jānis
9. septembrī 06:15
Arī Latvijā pieprasu atkārtotus iestāšanās referendumus , līdz vēlamā rezultāta sasniegšanai ! Ja ne , MAIDANS !!!
semo to Jānis
9. septembrī 06:25
Nebūtu jau slikti, bet ņemot vērā OIKlandes Izmirāta, tā saucamo depopulāciju, būs pavāji ar nepieciešamo referenduma kvorumu. Pietiek jau ar to, ka Izmirāta eksistenci nosaka Jēkabielas Ēzeļnīcas merdokrātijas bandas, kas ar lielu pievilkšanu aiz matiem, pārstāv kādus divsimt uzpirktu Izmirāta pēdējo aborigēnu, lai gan lepni dēvējas par Izmirāta politiskajām partijām. Ar to atkārtoto referendumu par palikšanu vai izstāšanos no ES var notikt tas pats. Beigas vairs nav tālu.
Jānis to semo
9. septembrī 06:36
http://countrymeters.info/en/Latvia

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi