Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
Juhans
25. augustā 14:43
Krievi?
Ribovskis
25. augustā 14:45
Gan jau pastalas pīpēja.
Sēņu Veča babene
25. augustā 15:55
Katru dienu melu ziņas □ Tik par Krieviju un Asv □ Žurnaļugas traki svīst, kad tiek radīts jauns melu tvīts □ Bet kur tad patiesības ziņas, ko dar' LV līkdeguns Ļeivīts ? □ Un OIKist bandas premjerīts ? □ Un ko dar ārliet'lietu pidarīts ? □ Un Finanš' lietu sorosīts ? □ Tas viss ir traki slēpts, lai tauta klusē kā kaps'mēm
angel
25. augustā 16:00
Krievijā taiga deg , D-Amerikā lietusmeži , tagad Grieķija .... izskatās ,ka grib mūs atstāt bez skābekļa ...
Grieķi atbrīvojas no meža - būvēsies
25. augustā 16:24
Pohoj. Dzīvo kā ir tāpat gals pienāks. Cilvēku alkatība pazudina zemi. Latviju zaļie uztaisa par svalku ārzemnieki ved gružus te. Drīz atkal riepas un citu ķīmiju dedzinās.
āāāāā..
25. augustā 18:40
kādam gan lopam jābūt lai mežam pielaistu uguni.
Noyb
25. augustā 18:57
iDiotisms. Piedava ar slavenibam bet ka sak piekrist uzreiz "miesassargi iebilst"(katru reizi)..tad kada jega piedavat? Komandai ir dubultstandarti un bosiki ar ar galvu nedraudzejas. Es tak neesmu stulbs. Redzu ka negrib lai man izdodas. Neatkarigi vai ar Lauru vai Ilgu vai Agnesi vai Marinu vai (citu vardu no kalendara)..a sutit uz ateju gan grib.
Noyb
25. augustā 18:59
Es nesaprotu komandas piedavajumu. Piedavaja tad atsaka. A apliecinat ka normals nesen apliecinaju lai beidz boret ka nenormals. Kas ta par nepamatotu nirgasanos?
shausmas
25. augustā 19:32
honkonga policija jau izmanto saujamierocus. skiet amerikani grib sarikot kinas maidanu. bet vini nesaprot, ka kina nau ukraina vai gruzija...
Imka
25. augustā 19:45
Gan jau čurkas (migranti) būs vainīgi, netā klīst video, kur šie Grieķijā barā klīst un laiž klāt uguni visam, kas priekšā.
Sports Body
25. augustā 19:52
https://coub.com/view/1hhfjm
piekritu
25. augustā 19:58
Imka Šodien 19:45 Gan jau čurkas (migranti) būs vainīgi, netā klīst video, kur šie Grieķijā barā klīst un laiž klāt uguni visam, kas priekšā. ===================================================================================== ja, dedzinasana un spridzinasana viniem asinis. pie mums zviedrija agrak neka tada nebija, bet ka saradas daudz melnie, loti biezi deg masinas uz ielam. ari pasam ir gadijies redzet.
to angel
25. augustā 23:39
Taigas ugunsgrēkam ir pierādāms izcelsmes avots (iekopēju no taigas iemītniekiem) : Чтобы прекратить пожары в стране - нужно затушить окурок в Кремле.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi