Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
beerdrinkers
2019. gada 14. augustā 15:50
Pietiks minēt tos PUSAUDŽUS! 18 un 19 gadīgi čaļi, ir pilngadīgi! Ja USA, pilngadība, iespējams, ir tikai no 21 gada vecuma, tad ko, Vjetnamā karoja pusaudži? Nē, arī jeņķos 18gadīgs vairs nav pusaudzis! Tā kā pietiks dirst!
Tedis
2019. gada 14. augustā 16:34
Tīrāka pasaulē no diviem mēsliem!
Darja Gimalaiskaja
2019. gada 14. augustā 16:55
Kalnietis Makleods un viņa Piektdienis.
Валд Фэлсберг
2019. gada 14. augustā 17:09
Nošāvuši un nošāvušies. Vienu laiku skatījos ASV dokumentālo seriālu par slepkavībām, nenormāli garlaicīgu salīdzinājumā ar tādu pašu krievu seriālu, kur bija visvisdādīgas izdomas bagātas riskantas slepkavības. Sapratu, ka jeņķi spēj nonāvēt(ies) tikai vienā veidā: nošaut(ies). Viņi nevar nosist ar cirvi, pudeli, pannu, vienkārši rokām un kājām u.c. Ja kas, viņi iet pēc ieroča, neko citu nespēj. Tēvs izlamāja pusaudzi par nesekmīgām atzīmēm, pusaudzis aizgāja uz bāriņu pēc tēva ieroča, apšāva visu ģimeni un nošāvās pats. Es neākstos, absolūti normāls jeņķiem tipiska nozieguma apraksts. Un citādu vispār nav. To seriālu skatoties, es sapratu, ka jeņķiem, ja vien viņu mājās brīvi nekarātos pusmiljards šaujamo pašaizsardzībai, kuri nekad netiek izmantoti pašaizsardzībai, tikai lai nošautu neizpatikušu tēvu vai joka pēc masveidīgi apšautu skolasbiedrus u.c., noziegumu nebūtu vispār: mums vispār ir pilnīga cita filozofija, pie domām par slepkavību vai pašnāvību mums pirmā doma ir par šo galīgi ne vienkāršo pasākumu veikšanas tehniku, bet jeņķiem tādas domas nav vispār: tak nošaut ar pildspalvu, pistoli u.c. vienmēr pie rokas esošu. Garantēju, ka šie stulbie jeņķu tīņi nespētu īstenot ne slepkavošanas, ne pašnāvības programmu ar cirvi, lāpstu un šņori. A nošāvies es varbūt arī pats būtu kādreiz jaunībā vai dzērumā: tas ir tik vienkārši, kā vispār nedrīkst.
bosikus aurealis
2019. gada 14. augustā 17:35
Vislielākā fantāzija pašnāvību izdarīšanā bija zinātniekiem, kuri 'aukstā kara' laikā strādāja pie dažādākajiem 'zvaigžņu karu' programmas aspektiem. Viens pievienoja mākslīgajiem metāla zobiem vadus un nosita sevi ar elektrību, otrs apmeta virvi ap ceļmalas betona stabu un ap savu kaklu un apsēdās pie auto stūres, lai nožņaugtos braucot... ehhh, bija fantāzija cilvēkiem.
īpaši stulbs
2019. gada 14. augustā 17:57
Jptvjmķ..!
Katrā gadījumā
2019. gada 14. augustā 18:04
Pozitīvi
Edgars
2019. gada 14. augustā 18:20
Viņus vienkārši nošāva lai nav jačakarējās ar garīgi slimiem.Savadāk Kanādai kauns
Ādolfs
2019. gada 14. augustā 18:51
Man prieks ka jauns.lv paziņo ka Kanādā atrastie pasnavnieki neapdraud Latviju
Ādolfs
2019. gada 14. augustā 18:52
Man prieks ka jauns.lv paziņo ka Kanādā atrastie pasnavnieki neapdraud Latviju
Grēka cilvēks
2019. gada 14. augustā 21:36
Puļa dura možet i popasķ. Bet varēja būt krietni cilvēki.
fakts ir tāds ka....
2019. gada 15. augustā 07:19
ļoti labi par 2 sūdiem mazāk ! ja visus noziedziniekus izšautu tad mums nebūtu jālasa ziņās par kārtējiem noslepkavotiem cilvēkiem. vai bezvēsts pazudušiem. Nesaprotu kurš izdomā likumus un sargā noziedziniekus dodot tiem vienu un vairākas iespējas atkal slepkavot ? ! ja šitie nebūtu likvidējušies. tad atsēdētu pāris gadus- iznāktu un atkal slepkavotu vai kropļotu. cilvēki ir ļoti naivi ticot, ka kriminālnoziedinieki mainās.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi