Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
35 komentāri
Sakārtot:
Samirs Dišlers
5. augustā 17:40
Padomju laikā bija ļoti labi, ir ko atcerēties un salīdzinat! Ne tā kā tagad Latvijā un tajā pašā Krievijā! ar mūsdienu izlaidību un korupciju tajos laikos būtu sen VDK vai nošauti! Tagad valdība dara ko grib, sola un neko nedara! Tajos laikos deputatus izvirzīja no darba kolektīviem, par deputātiem un valdību kļuva daudzi slauceji, atslēdznieki, kombainieri - kas jau pazina reālo cilvēku dzīvi, nevis ka tagad, tikai Treknais slānis var kļūt par deputatiem.
ALIDA DJATLIKA
5. augustā 18:00
Man ta liekas, SAMIR, ka padomijas laika tu vel tevam pa kuli kratijies. Ka vari zināt, ka toreiz bija?
Samirs Dišlers
5. augustā 18:05
Uz buržuju apvainojumiem neatbildēšu, Alīda! Tada ir Noželojama Burzuju morale - par kuru 1991 gada cīnījās Atsaldeņu ordas! Es labi zinu kā toreiz bija un dzīvoju toreiz, gramatas lasīju, filmas ar morali skatījos, nevis ka tagad. Pats sapratu un izdomaju - kapēc mēs salutējam pie Padomju karoga un ejam demonstrācijās - kā Uzvaras dienā un Darbaļaužu svētkos!
Samirs Dišlers
5. augustā 18:10
Padomju laikos - daudzu cilvēku morale bija samaitata - bet toreiz mēs zinājām - mūsu Valsts Atbalsta visaugstākos Morales un Tikuma ideālus, un mēs pāraudzināsim visus samaitatos! Un tad tie mežoņi sacēlās un pārņēma varu, un tagad mēs dzīvojam zem samaitāto mežoņu likumiem un tikumiem! Bet - cīņa vēl nav gala! Ticīgie uzvarēs!
ALIDA DJATLIKA
5. augustā 18:13
Bet, SAMIR, kur problema? Vai tiesam ir neiespejami braukt prom no tik nistas Latvijas uz tik milo krieviju? Tadu samiru pilna Latvija, kuri apdirs valdibu, brivo Latviju, bet kapec nekratas prom? Ko jus tadi vel gaidat? padumjas savienibas vairs NEKAD Latvija nebus. Un lai ka butu vai ir pasreiz, vienalga miljardiem reizes ir labak, ka bija sarkano fasistu laika. Ja nepatik- ludzu- visi celi vala, bet nevajag katra komentara apdirst Latviju un slavet fasismu.
Samirs Dišlers
5. augustā 18:21
Ja, tagad visi ceļi vaļā - bet tikai pie Rietumu Okupantiem! Uz Krievijas robezas stav bruņoti vīri, un vīzu cena pārsniedz algas apjomu, un šī valsts bruņojas - lai nevienu nelaistu projam uz Krieviju, pie mums garīgi un vēsturiski tuviem cilvēkiem!
Samirs Dišlers
5. augustā 18:25
Es "neapdiršu" Latvijas valdību - tas ir smieklīgi! Es to vnk ignorēju! Tā ir noziedzīga un aplama vara kopš 1991 gada, un par to nav vērts laiku tērēt; 1990 gadā - nodibināja Latvijas Komunistisko Partiju - un solīja - ka cīnīsies "par Labāku Komunismu"! - Kur tas ir?! - Pēc 1gada viņi visi atzina - ka tie bija meli un nodevība pret ideāliem!
Samirs Dišlers
5. augustā 18:31
Kad dibinaja LKP - nu, varbūt 1989 gadā, ja ne 90, man pilnīgi vienalga, tas notika pēdejos gados pirms revolūcijas. Man interesē - Kur ir Komunisms?!
Samirs Dišlers
5. augustā 18:42
Latvijas Kompartiju dibinaja vai nu 1989 vai 1990 gadā, lai atdalītos no Padomju Kompartijas. Man vienalga kura tieši gadā, bet - Kur ir Komunisms?!
Ingus Kuplais
5. augustā 18:42
Ne vienmēr piekrītu Dišleram, arī šajos komentos ir daudz lažxas, bet! Tas, ka 99% (labi, pārspīlēju, vismaz 80%) pašreizējo "biznesmeņu", deputātu un ierēdņu būtu aiz restēm vai pie sienas, ir taisnība. To saku, kā padomijā piedzimis un izaudzis cilvēks.
Samirs Dišlers
5. augustā 18:43
Ta Kompartija - kuru dibinaja 1904 vai sazin kurā gada - tā veiksmīgi apvienojās ar PSKP, un tur nebija pretrunu - ne Peterim Stučkam, ne Alfrēdam Rubikam!
Samirs Dišlers
5. augustā 18:47
Nacionālsociālisms bija tikai Hitleram! Komunismā vienmēr bija Internacionāle un Visu Zemju Proletārieši - Apvienojieties!
Trekngailis
5. augustā 18:48
Vismaz Krievijas valdība ir stingra un prot savaldît, atšķirībā no Eiropas valstīm.
Samirs Dišlers
5. augustā 18:52
Lūk - Latvijas Komunistiska partija, kuru dibinaja 1990 gadā, citēju no Wikipedia: ================================================================================================ 1990. gadā LKP zaudēja varu un no tās atšķēlās Latvijas Neatkarīgā komunistiskā partija, kas vēlāk pievienojās LSDSP. 1991. gada augustā partijas darbība tika apturēta un septembrī LKP tika aizliegta ar Augstākās Padomes lēmumiem. Oktobrī, jau ar tiesas spriedumu, tika aizliegts partijas laikraksts "Cīņa".
Raimonds Briedis
5. augustā 18:53
Samir,prasās Tev seju izlauzt,ko saki?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi