Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
Onslows
2019. gada 5. augustā 11:51
Dinozauri jau ar bija cēlušies no krievu kopošanās, ja kas! Laikam jau vairs nav ar ko zombēt savu tautu, ja tik slimas orģijas jau parādās!
gunda drozdova
2019. gada 5. augustā 12:29
Patiesībā krievi ir cēlušies no neandertāliešiem bet paši jau to neatzīs, jo kurš gan grib būt neandertālietis, bet pārlūkojot bildes līdzību ļoti labi var redzēt.
Agris Svarcs
2019. gada 5. augustā 12:32
nav jau nav,Krievija nekad nav rīkojusies,pèc viena pastałdauña uzskatiem!!! tà tikai baltijà pieñemts!!!
beerdrinkers
2019. gada 5. augustā 12:53
No neandertāliešiem krievs nevar būt cēlies, Neandertāle ir ieleja Ziemeļreinā, seno ģermāņu apdzīvotas zemes. Bet, no pitekantropa gan, visai iespējams- līdzība ir.
Agris Svarcs
2019. gada 5. augustā 13:03
taisnība ,šampinjon,pèc taviem uzskatiem, neviens un nekad nerīkosies, jo esi sūds....
beerdrinkers
2019. gada 5. augustā 14:09
Krievi var pretendēt vien uz Pleskavas apgabalu, kuru apdzīvoja kriviči. Tas ir maziņš zemes pleķītis. Krievija, kā valsts, izveidojās 17.gs, krievu, kā tādu, nav. Īsais vēstures kurss- no austrumiem nākušas slāvu ciltis saplūda ar baltu un somugru ciltīm un ap 8.gs izveidoja kaut ko līdzīgu cilšu savienībai. 9.gs, viņus pakļāva ģermāņu, vikingi. Nestora hronika, kas vēsta par 862. gada notikumiem: "Čudi, kriviči un vesi teica rūsiem (vikingiem): Mūsu zeme ir liela un bagāta, bet kārtības tajā nav. Nāciet par kņaziem un valdiet pār mums". Pirmo, valstij līdzīgo veidojumu, uzcēla vikings Ruriks. Tā laika rusi, bija radniecīga baltiem, viens etnoss- kopēja reliģija un kopējas tradīcijas. Ap 13.gs sākumu, rūsu pārvaldītajā zemē, iebruka mongoļu- tatāru Zelta orda, pakļaujot rusus, laupot, izvarojot un slepkavojot. Līdz pat 15.gs tā zeme bija zem mongoļu- tatāru jūga, maksāja viņiem meslus un pret hanu teikto iebilst nevarēja. 200 gados tā tauta ieguva pamatīgus aziātu gēnus. Ja kņazus un citus dižciltīgos, mongoļi neaiztika, tad parastos cilvēkus varoja uz nebēdu. Un tauta, kurai agrāk bija gaiši mati un zilas acis, ieguva aziātiem raksturīgos sejas vaibstus, melnus matus, tumšas acis, slinkumu, zaglīgumu un laupītkāri. To, ģenētiski sapisto biomasu, krievu cari turēja īsā pavadā, nereti uzšaujot ar kāju pa purnu un ar pātagu pa muguru, bet tas izdevās līdz 20.gs sākumam. Tad aziātu bidla, nogāza caru, izslepkavoja aristokrātiju un inteliģenci un bidlas pārņēma varu! Tā radās mūsdienu krievs- urla, zaglis, neizglītots salašņu bars, laupītāji un slepkavas, kuri nezina vārdus "gods un sirdsapziņa". Lūk, kas ir krievs un no kā viņš ir cēlies. Krievam nav ar ko lepoties.
Raimonds Briedis
2019. gada 5. augustā 14:51
Agri,Tu laikam esi no krievu pērtiķiem cēlies,smadzenes tādas saspiestas,vai bērnība no betona gultas izkriti?
Roma Ti
2019. gada 5. augustā 16:12
Tas tik vēlreiz pierāda manis teikto: Krievija ir agresoru un teroristu valsts, kuras mērķis ir visas pasaules iekarošana! Krievija vienmēr meklēs visādus ieganstus un iespējas, lai tikai varētu okupēt (anektēt) svešas teritorijas ar apgalvojumiem, ka tās ir senās Krievijas zemes. Maitas!
beerdrinkers
2019. gada 5. augustā 19:22
Ja kādam ir luste klausīties Pagan metal, krieviem ir Arkona, stipra grupa. Tie, lūk, ir kriviči, tādi, kādi bija pirms tūkstoš gadiem. Lieliska mūzika. Pasaules pagan/ black metal topos gan SKYFORGER ir biškiņ Arkonai priekšā, bet Arkona ir laba, sajūsmas vērta grupa no Krievijas. Soliste ir meitene. Un maun ne pa jokam:)

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi