Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
Ilvars Mičs
2019. gada 26. jūlijā 10:42
Jēzus Kristus spriedums par homoseksuālistu kultūru - Jūs mirsit savos grēkos, ja neatzīsiet, ka Es esmu Radītājs, ka Es Esmu mūžīgais Dievs un bez Manis neviena cita nav, neviens nevar atbildēt uz jūsu vajadzībām un izdzēst jūsu vainu un grēku, kā tikai Es.... "Tādēļ Es jums sacīju, ka jūs mirsit savos grēkos. Jo, ja jūs neticēsit, ka Es tas esmu, jūs mirsit savos grēkos." /Jāņa ev.8:24/...Konflikta būtība ir homoseksuālisms pret Jēzus Kristus Autoritāti...visas pārējās autoritātes neko nevar izdarīt pret šo nāves kultūru... Ja homoseksuāļi neatgriezīsies no saviem grēkiem, tad Visuma Saimnieka un Dieva spriedums ir noteikts - Jūs mirsit savos grēkos... Homoseksuāļi var apmānīt latviešu sabiedrību, pilsētas, valstis, baznīcu, bet Radītājs Jēzus Kristus zin jūsu sirdis, jūsu motīvus, jūsu guļamistabu, jūsu domas un tukšumu...Viņa spriedums par jums ir patiess un īstenosies - jūs mirsit savos grēkos, ja neatgriezīsieties..
Ilvars Mičs
2019. gada 26. jūlijā 10:56
Jo Dieva dusmība no debesīm parādās pār visu cilvēku bezdievību un netaisnību, kas savā netaisnībā apslāpē patiesību. 19 Jo, ko par Dievu var zināt, tas viņiem ir atklāts: Dievs pats viņiem to atklājis. 20 Kopš pasaules radīšanas Viņa neredzamās īpašības, gan Viņa mūžīgais spēks, gan Viņa dievišķība, ir skaidri saredzamas Viņa darbos, tāpēc viņiem nav ar ko aizbildināties. 21 Jo, zinādami Dievu, viņi to nav turējuši godā kā Dievu un Viņam nav pateikušies, bet savos spriedumos krituši nīcības gūstā un savā sirds neprātā iegrimuši tumsā. 22 Saukdami sevi par gudriem, tie kļuvuši ģeķi 23 un apmainījuši neiznīcīgā Dieva godību pret iznīcīgam cilvēkam un putniem, lopiem un rāpuļiem līdzīgiem tēliem. 24 Tāpēc Dievs viņus viņu sirds kārībās nodevis izvirtībai, kurā viņi paši sākuši sagandēt savas miesas, tāpēc ka viņi dievišķo patiesību apmainījuši pret meliem un sākuši dievināt un pielūgt radību, atstājot novārtā Radītāju, kas ir augsti teicams mūžīgi, āmen. Tāpēc Dievs viņus nodevis apkaunojošās kaislībās: sievietes apmainījušas dabisko dzimumu kopdzīvi ar pretdabisko. 27 Tāpat arī vīrieši, atmezdami dabisko kopdzīvi ar sievieti, cits pret citu iekaisuši savā iekārē, piekopdami netiklību, vīrietis ar vīrieti, paši saņemdami sodu par savu maldīšanos. Tad nu tāpat, kā viņi nav turējuši cieņā viņiem doto Dieva atziņu, Dievs sagandējis viņu prātu, ka viņi dara to, kas neklājas.
Marcis Dzelme
2019. gada 26. jūlijā 10:58
200 gadus katolu priesteri izvaroja mazgadigus puikas un ari jaunas mukenes,kads tev faking Dievs un Jezus Kristus,idin,
Ilvars Mičs
2019. gada 26. jūlijā 11:46
Grēks izmanto homoseskuāļus līdzīgi kā heteroseksuāļus, kas pārkāpj laulību, un tad izmet mēslainē, kur ir kauns, slimības, bezcerība, vientulība un sagruazta dzīve... Bet atbilde ir Jēzus Kristus un tikai Jēzus. Jēzus Kristus, kas radīja ģimeni un nosaka tās standartus - viens vīrs un viena sieva (Ādams un Ieva), nomira par visu cilvēku grēkiem, lai visi atgrieztos no dažādiem grēkiem pie Viņa. Bez Jēzus Kristus visa sabiedrība grimst grēku un netikumības purvos, kā to redzam Viduslaikos un mūsdienu sabiedrībā, bet tad nāk Mārtiņš Luters un citi, kas atgriež sabiedrību pie Bībeles un Kunga Jēzus Kristus. Nekas nav stiprāks par homoseksuālisma kustību un šo grēku, kā tikai Kunga Jēzus Kristus žēlastība, Golgātas krusts un izlietās asinis un tikai Jēzus var mainīt viņu grēcīgās sirdis! ...Jēzus projicēja cilvēku - asinis, kaulus, acis, degunu, ausis, dzimumorgānus un Jēzus arī Tiesnesis, kuram atbildēsim par savu dzīvi..Jēzus saka, ka ikviens, kas iekāro sievieti sirdī, jau pārkāpis laulību... Homoseksuāļi domā, ka cilvēks pats radās un nevienam nebūs ne parko jāatbild un ka nav standarti...Bet patiesība ir tāda, ka aiz radības ir Radītājs un Viņam atbildēs ikviens par savu dzīvi, vārdiem un darbiem.
Ilvars Mičs
2019. gada 26. jūlijā 12:01
Fakti liecina, ka homoseksuālā kultūra un kustība ir stiprāka par kristiešiem, baznīcām, draudzēm,ģimenēm, politiķiem, pilsētām, valstīm...Visur ir homoseksuālisms ienācis un tā ir taisnība... Vienīgais vārds un vienīgā Personība, kura priekšā atkāpjas šī kultūra ir Jēzus Kristus Vārds... Jo Jēzus Kristus ir Visuma Radītājs, kurš radīja sauli, zemi un gaisu, kuru elpo homoseksuālisti...Jēzus Kristus bez ieročiem, bez vardarbības ir uzvarējis šo netikumības sludinātājus un patiesības pretiniekus...Kā? Ar savu mīlestību un piedošanu... Jēzus piedod šo grēku, ja cilvēks atzīstas savos maldos un melos....Golgātas krusta pakājē, kur tika izlietas Kunga Jēzus Kristus asinis, Jēzus mira arī par homoseksuālistiem, lai viņi būtu brīvi, laimīgi un laimīgi ģimenē un dzemdēt savu bērnus, mīlēt savus bērnus un audzināt tos...Ja Latvija pazīs Jēzu Kristu, tad šeit nekad nebūs šīs nāves un sātana iniciētās kustības...
Artūrs Pikselis
2019. gada 26. jūlijā 14:09
Kāpēc obligāti visiem ir jādzīvo hetero ģimenēs, ir jāprecas un jārada bērni, kā izriet no Ilvara Miča komentāra? Kāpēc cilvēks pats nevar izlemt, kā un kur un kādā veidā dzīvot?
Indra Kriškāne
2019. gada 26. jūlijā 19:31
Vai tad šitās jau apměram pirms měneša nepiekāva?Nu kā var šitā neveikties,atkal negrib bučoties,atkal sasìt..vaììì...😭😭😭
ALIDA DJATLIKA
2019. gada 26. jūlijā 20:08
Homoseksualisms nav izlaidiba, bet viņi visi tadi piedzimst un tapec nevajag un nedrikst vinus apkakat. Tapat ka melnie cilveki ( kuri daudziem loti nepatik), nav vainigi, ka piedzimusi ar melnu adu un tapec ari viņi nav jaienist. Esmu daudzus dzirdejusi, kuri neapmierinati, ka Latvija negeri.Bet kad Latvija pilna ar krieviem tas ir normali?
Ilvars Mičs
2019. gada 27. jūlijā 01:39
Jēzus Kristus, kas radīja visumu, dzīvību, cilvēkus, pirmo ģimeni norādīja, ka homoseksuālisms tika un tiks sodīts. Jēzus Kristus mīl ikvienu grēcinieku un kamēr cilvēki dzīvo uz zemes viņiem ir iespēja nožēlot grēkus - šajā incidentā iesaistītiem savus grēkus - jauniešiem savu vardarbību, bet meitenēm - savus grēkus. Pasaulē eksistē daudz ex - homoseksuālisti, kuri atzinās, ka bija iekāres, lepnuma un ļauno garu pilni. Nāciet pie Jēzus! Evolūcijas teorijas un ateisma propagandas laiks ir beidzies un pamats sapuvis no meliem! ... Jēzus mīl Tevi un piedos visus grēkus, ja no sirds nožēlosi un netēlo varoni...kādreiz tev būs pēdējais sirdspuksts un stāvēsi pie sliekšņa, kur tevi gaidīs mūžība... Homoseksuālisms noliecas un atklājas kā netiklība viena vārda priekšā - Jēzus Kristus vārda priekšā.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi