Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
16 komentāri
Sakārtot:
x
2019. gada 14. jūlijā 14:50
Tramps nekad nav bijis īpaši gudrs. Izlemt globālus jautājumus pēc personisku simpātiju kritērija... nav ko piebilst.
Obomzim
2019. gada 14. jūlijā 15:14
Baraks Huseins Obama šai reliģisko fanātiķu pārvaldītajai valstīj aiztransportēja vairāk kā miljardu dolāru skaidrā naudā. Ko pati Irāna pasniedza kā rietumu padošanos. Irāna ir lielākais terorisma izplatītājs pasaulē. Irāna kodolvienošanos bija pārkāpusi jau vairākas reizes, bet sankciju par to nebija. Obama bija mīkstmiesis, kuru varēja grūstīt apkārt un kurš neko nedarīja. Nav brīnums, ka Krimu aneksēja tieši viņa laikā. Lai beidzot stātos pretīm Irānas isamisko fanātiķu režīmam ir jāatceļ daidzas ASV un Rietumiem neizdevīgas vienošanās, ko savulaika parakstīja mīkstmiesis Obama.
Kasis
2019. gada 14. jūlijā 15:18
Pareizi darīja. Nedrīkst dot vaļu tiem musulmaņu ekstrēmistiem, kas pārvalda Irānu. Viņu reliģiskais līderis trica, ka Eiropu ieņems ar imigrantu un jaundzimušo palīdzību.
Infor
2019. gada 14. jūlijā 15:21
Mēs cilvēki esam intresanti un garlaicīgi . Cilvēka smadzenes tā pat . Mūsu ikdiena , apkartējā vide , draugi, darbibas dienā , taj skaitā ir intreses, muzika, video, utt. Beigās sanak ciklisks algoritms kurš 99% ir vjenveidīgs . Un tiklīdz notiek kas negaidits algoritms sabrūk cilveks ir šoka stavoklī, apjucis ,dezorentets, apmulsis utt . Līdz ar to kāds algoritms izveidojās var paredzēt ko cilvēks darī, domās ,vai pat pateiks, kā reaģēs uz teikto, darbībām utt..ja vien tas nav kas izjauks algoritmu tad redzēs apjukumu tik , bet ar tas tomēr bija padedzams. Pat asv ir savs algoritms ,ko krieviem nav gudru mozgu vairāk .
nu nu
2019. gada 14. jūlijā 15:24
Kārtējais raksts par "iespējams", "pieļauj", "varētu būt". Citiem vārdiem sakot saka to ko grib diplomātiskā veidā, lai nav jāpierāda nekas. Saprastu, ja viņš būtu no Trampa administrācijas un ta teiktu, tad tam būtu kāda ticamība, bet ne viņš personīgi par šo ir runājis ar Trampu, nedz ar kādu no administrācijas. Tad rodas jautājums - vai viņš lasa domas?
rupeklis
2019. gada 14. jūlijā 15:27
Jā, jā. Man gan izskatās, ka kāds te vienkārši nespēj saprast, ka pašreizējā vienošanās nestrādāja un tādēļ uzreiz domā, ka viss ir personīgi. Šis vēstnieks ir tīrākais ideologs, kurš nespēj pieņemt citu pieeju.
lulu
2019. gada 14. jūlijā 15:34
Vai man vienai tas liekas dīvaini, ka jauns.lv to pasniedz kā faktu, bet patiesībā tas ir vienas personas viedoklis. Personas, kura nekādi nav saistīts ar pašu Trampu un nekādā veidā nespētu zināt Trampa iemeslu noteiktajai rīcībai.
Cirks
2019. gada 14. jūlijā 15:44
Tas vēstnieks vienkārši sevi parādīja, kā kreisā establišmenta locekli. Tos jau Eiropas islamizācija un Irānas finansētie teroristi neuztrauc. Galvenais saglabāt status quo attiecībās, lai interešu grupas var pelnīt labu naudiņu. Par Rietumu nākotni nav ko satraukties, ja kabatiņā naudiņa.
xXx
2019. gada 14. jūlijā 16:09
Tas čalis taču ir atsaldēts. Nu kādā sakarā, lai atbalstītu Irānas Islamisko režīmu, kurš apspiež savus cilvēkus un izplata terorismu.
Hillary 4 Prison! Obama birth certificate fake
2019. gada 14. jūlijā 16:16
PAR ko musulmanis Baraks Huseins Obama saņema Nobela miera prēmiju piešķīra par NEKO! Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ļaundaris oligarhs Dz Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Austrālija, Rietumeiropa un ASV! Musulmanis Baraks Huseins Obama nodrošināja iespēju Irānai nopelnīt uz opija eksportu! Obama neapkaroja teroristisko organizāciju ALNUSRA! Tramps ir iespējams vislabākais prezidents kāds bijis viņš pilda visus savus solījumus vienīgi demokrāti vienkārši viņam traucē tos izpildīt!
xD
2019. gada 14. jūlijā 16:39
Tas ir tas pats vēstnieks, kurš teica, ka Islams Eiropā ir normāla lieta un nekādu haosu nerada?
oma
2019. gada 14. jūlijā 17:00
Vai varētu tā būt, ka tam trampam nav gluži visi mājās, ko?
to Oma
2019. gada 14. jūlijā 17:03
Man gan liekas, ka visi mājās nav tiem, kuri uzticas valstij kuru pārvalda reliģiskie fanātiķi un kuri atkārtoti ir pauduši gatavību iznīcināt rietumus.
Infor
2019. gada 14. jūlijā 17:19
Viņš vismaz neslēpjās aiz maskas un nespēlē teātri baigi uz tautu. Viņš parada kādi īstenibā ir politiķi ,un bagātie.
oma
2019. gada 14. jūlijā 19:44
bet trampam tak nav visi mājā, vai tad nē, ko?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi