Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
18 komentāri
Sakārtot:
Onslows
27. jūnijā 07:42
Izveda bioatkritumus!
Juhans
27. jūnijā 07:45
Es domāju, ka šie t.s. krieviski runājoši "techniķi" bija vnk ķīmisko ieroču operātoŗu instruktori, kas apmācīja Maduro milītāŗas huntas ielikteņus.
šreks
27. jūnijā 08:03
Bet ko teiks dižLatvija? Vai tad vairs necīnīsies par "demokrātiju" šajā valstī? :)
lbc
27. jūnijā 08:12
Venecuēla visticamāk tiks apmainīta pret Sīriju un tiks uzmesti kurdi un Sīrijas sunīti.Vēl neskaidrs ir Ukrainas liktenis,jo rietumvalstis Zeļenski neņem nopietni atšķirībā no Porošenko.Tas vien kā Eiropas padomes daļa balsotāju uzmeta Ukrainu un var teikt arī Gruziju ir nožēlojami.Jo diemžēl daudzu valstu pārstāvji balsoja tā kā to gribēja biznesa pārstāvji,kuriem nauda nekad nesmird.
rašisms=fašisms
27. jūnijā 08:13
Krievijas pensionāri laikam jūtas lepni glābjot pasaules diktatorus kimus, maduro, asadus ar savām pensijām
Livonija
27. jūnijā 08:29
Tieši tā rašism bieži skatos ukraiņu blogeru diskusijas ar tā saucamajiem krieviem un jāsaka smadzeņu trūkums fantastisks.Vakar pat viens vatņiks lielijās ,ka krievija esot varena un palīdzot Sīrijai Venecuēlai un daudzām Āfrikas valstīm,bet blogers viņam prasa kāpēc jūs nepalīdziet vismaz 70% krievijas reģioniem,kur tauta dzīvo bez darba un medicīnas un ar sabrūkošu komunālo saimniecību.Pat gāzes nav cilvēkiem dzīvojot gāzes ieguves valstī.
Antoška
27. jūnijā 08:43
Krievi malači ,novērsa natovcu iebrukumu Venecuelā !
kuk
27. jūnijā 08:49
Antoška tipisks vatņiks labāk ,lai venecuēlieši dzīvo nabadzībā,bet lai tur ir krievijai draudzīgs diktators.
varenais mazais Pu
27. jūnijā 09:14
vēl viens neleģitīms despots nosargāts. pagaidām...
Straujums
27. jūnijā 09:15
" Vagnera " grupa-visi 200 :) ? Kartejie Meli-" Tehnikhi " , slepkavoshanas Speci :( ?
Niknais
27. jūnijā 09:46
Cik kilogramus zelta izveda pie reizes?
SĒŅU VECIS Georgs Ribovskis poļu kurwa
27. jūnijā 10:05
es ir bijušais komunisto čekisto, čekā bij klička Ģimnāzists, bet tagad esmu na un v. pitaristo, jopanyjs Tvaicenes psihuškas galvenais pacīnts. Jasne? Koē? A?
LATVIJAS PARĀDS
27. jūnijā 10:15
12 000 000 000 miljardi eiro, mauvkas BRISELES Donmbrovskis, v. Knariņš ar savu jenotbandu tik zog tandēmā ar na zzs huJJApļotiem
Jāzes Pēņis, LKP funkcionēru antisemītiskais
27. jūnijā 10:29
Krievijas Joske , LKP funkcionēru antisemītiskais plānprātiņš, LKP nomenklatūras gōmōzēkzuēļiztu klubiņa sektas īsteni profesionālais locēklis . *** Esmu absolūts analfabētisks Lotgales krīvs, kurš necieš ne latviešus, ne nacionālu valsti Latviju . Tādēļ arī iestājos mīļotajā kompartijā, kura arī nospēra nacionālu valsti Latviju. Toties nu neparasti mīlu savu Krieviju un tās noziegumus , un nevaru vien sagaidīt, kad atkal teitan būs Krievijas zōwietiskā kolonija. Bet ! Visvairāk tomēr man nu ļoti patīk zōwietiskais vīriešu gōmōzēkzuēļizms , bez tā nevaru dzīvot nevienu dienu, tādēļ arī mēģinu to uzspiest normāliem cilvēkiem, rakstot par to visā dienas garumā un katru dienu, jebkurā komentārā, no mīļotās Krievijas Sāvuškina ielas kantora.
Jāzes Pēņi, LKP funkcionēru antisemītiskais
27. jūnijā 10:30
Krievijas Joske , LKP funkcionēru antisemītiskais plānprātiņ, LKP nomenklatūras gōmōzēkzuēļiztu klubiņa sektas īsteni profesionālais locēkli, stāsti, kāda tev daļa gar tev tik pretīgu nacionālu valsti Latviju ? Koē ?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi