Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
27 komentāri
Sakārtot:
Juhans
2. maijā 20:13
Dēmokrātijas vārdā Madūro ir steidzīgi jāizolē no sabiedrības, citādi var palikt bīstams.
A
2. maijā 20:18
Tad jau laikam jeņķi ar savu gvido un "humanitāro palīdzību" paliks aiz žoga.
beerdrinkers
2. maijā 20:27
Viņš negrib normālas, nodrošinātas vecumdienas, nauda viņam ir pietiekoši, trūkumu necietīs, tak dzīvo un priecājies par dzīvi! Nē, viņš to negrib. Viņš vēlas, lai viņu pakar Karakasas centrālajā laukumā. Vai nav dumjš?
vova
2. maijā 20:33
Līķa pēdējais pirdiens!
Koko
2. maijā 20:48
Kas tie par cīnītājiem? Kā jācīnās, jāupurē sevi tautas saulainākai nākotnei, tā mūk uz kādu vēstniecību. Protams kurš grib mirt, ja uz rēķina ir pārskaitīti dolāri, kad tad tos tērēs, ja būs jau likvidēts. Bļ.. revolucionāri, jāsmejas. Lai brauc uz Ukrainu, un apgūst mācību vai pastās video kā tas jādara.
Dūšīgā milfiene
2. maijā 20:50
Jūs varat maksāt par 40% vairāk par elektroenerģiju, nekādā veidā nemaldinot vai nepārkāpjot likumu! Es iesaku visiem izlasīt šo rakstu - http://pejnya.me/ Es to esmu izmantojis kopš decembra, un rēķins patiešām ir kļuvis lielāks!
zambala
2. maijā 20:53
Jā, jā, brīdina Vencuēlu "neizmantot letalu spēku pret miermīlīgajjiem protestētājiem!" :)
zambala
2. maijā 20:55
to smiermīlīgos protestētajus vajag sakraut Kamazos un vest uz Raktuvēm, lai strādā kārtīgi, nes labumu valstij, neviens viņus nešaus!
Jā,bet
2. maijā 20:55
Venecuēlu vajadzētu pievienot Kolumbijai, tādu Venecuēlas apriņķi izveidot, kur pārsvarā nodarbojas ar lauksaimniecību - audzētu narkotikas. Visiem būtu labi, ekonomiskais uzplaukums, u.t.t.
GY 457
2. maijā 20:57
Kad tad sāks uz puķinlandi sūtīt kravu 200, pirmos wāgneriešus koka kastēs?
bet
2. maijā 21:46
Bet, pizdrinker - tu laikam domā, ka esi gudrs?
spriidiic
2. maijā 22:39
Sociālisms nevelk . Paši vēl tā atraugās dzīvojam , 29 gadi sūdu čupā .
Decoy
2. maijā 23:54
Listening to music is not self defence yet none sends tests of not doing it then..just like driving car at day..why only test on stuff person cannot control or haven't learned? Oh and because person not understand wtf conspiracy fools also not saw everything. Person is normal.
Serf
3. maijā 00:49
Jūs varat maksāt par 40% mazāk par elektroenerģiju, nekādā veidā maldinot vai pārkāpjot likumu! Es iesaku visiem izlasīt šo rakstu - http://bit.ly/electrolv Es to esmu izmantojis kopš decembra, un rēķins patiešām ir kļuvis mazāks!
3. maijā 04:43
Pindosu kārtējais obloms,ar visu Gvīdo un Pimpeo,ha

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi