Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
18 komentāri
Sakārtot:
vova
11. janvārī 20:56
Rusfašikiem atkal aizcietējums!
>vova
11. janvārī 21:03
žēl tevis nacistu mēsla,nav kur piektdienas vakarā aiziet izklaidēties,garīgā attīstība naida kurināšanas līmenī,tiešām žēl...
portāls atklāti MELO !
11. janvārī 21:25
Tad jau tas nav Maķedonijas parla ments .
Juhans
11. janvārī 22:05
Agrāk jau arī tādas Latvijas nemaz nebija bet bija Livonijas guberņa.
Viesis
11. janvārī 22:12
Jā, Put in guilo!
Sauļus
11. janvārī 22:15
Kad Latviju pārdēvēs par Ziemeļlietuvu?
skaidra bilde
11. janvārī 22:49
muslimu Maķedonija pārdēvējās jo grib Nato
Ohrīdas ezers
11. janvārī 22:58
būtībā "Maķedonija" ir Austrumbulgārija.Tur nav ko smiet vai kājas augsti mētājot, diet' ...ar cieņu Bazilijs II Bolgaroktons kas pis pakaļā rotšildizkārnījumeļus .
super
11. janvārī 23:11
Paldies Dievam, ka veselais saprāts uzvarēja, citādi atkal izveidotos kaut kāds problēmātisks reģions!
Decoy
12. janvārī 01:21
Blin. Personai pat berniba nebija "speju" un ja butu tad butu izmantojis un butu redzams ka ari 'udens' no sakuma glucitu nevis pazud tikpat atri ka teoretiski paradijas, tatad tas ari bija shemosanas iluzija. Kapec jaatkarto tas kas jau bija? Neiegazisiet personu borejot to ka nav no malas atkal un atkal..jau pirms tam tika izskaidrots kapec persona nemaldijas. Persona ar dazreiz gribetu kautko vairak bet nav un labi vien ir..citadak nepamatotas beres butu kazu(tacu forset nevajag) vieta un persona nepalidzeja un neshemo. Tad kad bus kas jauns tad ari bus ka parasti turpinajumi. Pagaidam nav neka.
Noyb
12. janvārī 01:23
Tada sajuta ka vai nu smadzenu viruss..vai atkartoti eho vai kas tads bet dazi nevar nomierinaties un grib personai smadzeni skalot..pricom? Persona nevienu kapa nesuta tad nesutiet personu ari. Nevieniem nav jacies. Parpratums.
Spier
12. janvārī 01:26
I eto tak i ponatna sto kto to hocet bezprigel no daze jesli persona umrjot no ne blizajsem buduse togda prezdi etovo pomozet rassledovaniju. I blin kak mozna bit sto iz teoreticiski odnovo slucija predlagajet mnoga teoriju praktiki? Jesli jest togda tolka s odnoj poka.
Decoy
12. janvārī 01:53
This invisible war is pointless..person was honest and helping(that is what is doing if some want person to say it) planet(not anyone specific on planet but everyone) by showing what is was what was raised anyway..and just cause person is not yet ready to fight back does not mean never will be..and because person does not know origins yet..emergency full ignore might also happen.
Raimongs
12. janvārī 03:05
Es ierosinu Krievijas Federāciju pārdēvēt par Krievijas Pederastiju.
lbc
12. janvārī 08:36
Loti labitas viņiem paver ceļu uz ES un NATO.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi