Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
ģenerālis Gots
10. janvārī 23:49
Galvas nociršana līķim ir neētiska, bet nav noziegums, par ko varētu tiesāt. Atrašanās kaujas laukā nav noziegums, bet ir karavīra pienākums. Eirodebili kārtējo reizi laiza pazoles islamofašistiem, kas iznīcina šos pašus eirodebilus? PLUKATA CENZORELIS DEBILOJAS, VILCINA KOMENTĀRA PIEVIENOŠANU - NACISTU ATKRITUMAM CENZORELIM ROKUDZELŽUS! DEBILCENZORELIS TURPINA DEBILSPĪTĒTIES - ES NEATLAIŽOS!
kas ur kara noziegums?
10. janvārī 23:58
Tas ir tad,kad tiek okupeta valsts,un taa tiek piedzita pilna ar lopiskiem KOLONISTIEM.Latvijas atbrivoshana ir neizbegama.
kas ir kara noziegums?
10. janvārī 23:58
Tas ir tad,kad tiek okupeta valsts,un taa tiek piedzita pilna ar lopiskiem KOLONISTIEM.Latvijas atbrivoshana ir neizbegama.
driz pilniga krievijas un krievu blokade?
11. janvārī 00:00
krievu teroristiem,par Latvijas okupaciju un kolonizaciju,tiks piespriesti NAVESSODI?9. maija lopu orgiju locekljus tiesaas kaa trakus sunjus?...fck russia
jusis
11. janvārī 06:14
ierindniekus tiesā ,bet kas tiesās tos kas tos karus organizē lielvalstu vadītājus ,Nirnbergā tiesāja ,bet tā tiesa bija uzvarētāju izrēķināšanās ar zaudētājiem ,kas vai tad visi putini un amerikāņu prezidenti nav atbildīgi ne par ko
Lai vai kaa
11. janvārī 06:56
bet jaabuut gariigi slimam lai rastos veelme kaadam nocirst galvu - vienalga - dziivam vai mirusham....
oma
11. janvārī 08:06
Vai amerikas tiesa tiesās arī visus tos amerikāņu misionārus, kas miera misijas ietvaros un demokrātijas vārdā demokratizēja irāku un veica tur masu slepkavības, ko?
oma
11. janvārī 08:08
Vai tiesās arī tos, kas miera misijas ietvaros un tīri tikai demokrātijas vārdā demokratizēja arī afganistānu un lībiju un veica tur masu slepkavības, kā rezultātā uz eiropu devās bēgļu miljoni, jo viņiem vairs nav kur dzīvot, ko?
:)
11. janvārī 08:26
Slimi tie so'mi! Tādi paši auni, kā vietējie pastaldauņi! Jūsu saimnieks jeņķis visā pasaulē atbalsta atklātos teroristus, lai tik tie izlietu asiņu jūras tur, kur asv karaspēks nevar iebrūkt atklāti, kā tas šiem jau ierasts!
?
11. janvārī 09:09
Vai tiesās algotņus - algotos slepkavas par masu slepkavībām Irākā, Afganistānā un Lībijā pēc šo valstu okupēšanas!
?
11. janvārī 09:51
kad tad Somijas tiesa par kara noziegumiem tiesās asv karavīrus?
ģermo-krātija savā elementā
11. janvārī 09:58
Somijā viss kā parasti visā Eiropa ka noziedzniekam vairāk tiesību nekā cietušajiem.
pēdējais laiks
11. janvārī 10:23
arī Latvijai notiesāt visus nacionālos algotņus , kas naudas dēļ bijuši Irakā un Afganistānā , slepkavojot turienes civiliedzīvotājus -- sievietes un bērnus !
mumu
11. janvārī 13:01
Tas ir noziegums tāpēc, lai nebūtu iespējams nocirst galvu dzīvam, bet nemaņā esošam un pēc tam apgalvot, ka video fiksējis jau līķa apgānīšanu. Kara laukos aiz kareivja pataloganatoms nestaigā un īstos nāves iemeslus nefiksē, vai bija jau miris vai vēl dzīvs, kad cirta galvu. Tā ir tāda pati tiesu varas filosofija kā uzskatīt par dzērušu vadītāju, kurš atsakās iziet alkotestu. "Antigudrīšu" taktika.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi