Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
Juhans
2018. gada 21. decembrī 20:10
dronanētāji
Haili laili
2018. gada 21. decembrī 20:18
Nesaprotu ko džonstons ar meiju klusē, tur jau pat rinkevicam ir skaidris ka vainigi krievi , personigi pats putens sez krūmos un cenšas notriekkadu boingu ! Haili laili ,troikas balsojumu un rakesu triecienu pa kremli !
Egle Egle
2018. gada 21. decembrī 20:28
pridurKI, Pat dronu nošaut nav spējīgi. īsti pridurki tajā uk, tas drona palaidējs ir visticamāk kaut kāds kārtējais miera nesējs deģenerāts muslims, bet tie snaiperi un armija arī impotenti.
Noyb
2018. gada 21. decembrī 20:34
Tophype video par specskolam jau ir pareizs tik izpildijums japielago. Cilveki jau nav slinki skolas iet un macities bet atskiras motivacija. Tapec vajag sagrupet pec interesem un katrus nodarbinat taja sferas veida kas interese. Ja vel par to visu nekaunina tad pavisam normali..tas ir kautkads cirks - piem. slepkavot karot un armija iet skaitas normali bet redz pludmaliski atpusties un ikdienu baudit slikti un uzreiz cilveki-prostituti? Neiet kopa ar logiku un veselo sapratu..nestaiga jau pliki. Seksigums nav greks. Tiesi otradak - maksla kas jabauda kamer nebeidzas.
Rusofīls
2018. gada 21. decembrī 20:43
Vienkārša un perfekta pārbaude no Kremļa puses, cik spējīgas ir UK lidostas tikt galā ar šādām problēmām. Kremlis bez atriebības nevar, tāpēc kaut kam jau bija jānotiek pēc Skripaļa indēšanas epopejas.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi