Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
4 komentāri
Sakārtot:
Hillary for Prison! MuslimObama was born in Kenia!
2018. gada 3. janvārī 14:06
cik vienkarsi butu nodrosinat mieru Apvienoto Naciju Organizacijai pasaulee, ja patiesam to veletos vai varetu. 1) pats svarigakais apcietinat patalogisko laundari,liberalisma karogneseeju Dzordzu Sororosu! Del Sorosa un vinam paklausigas ieprieksejas Balta nama administracijas ir tik daudz savarijusas ka Tramps uzreiz visu nevar sakartot. TRAMPS maina lidz sim klumigo ASV arpolitiku kuras rezultats ir kari un tie begli Eiropaa. 2) ir Kims Cheuns par to man nav skaidrs, jo reali vins apdraud tuvakas valstis, pat ne ASV, bet Kinu, Japanu, Krieviju un D-Koreju.
zin, kas bēdīgi...
2018. gada 3. janvārī 18:53
... ka šitas tramps, pēc dažiem gadiem nebūs prezis,... a visa pasaule būs spiesta strēbt šitā džeka atraudziņas..... Lielākā daļa zemeslodes nodvešas pie kārtējā twīta, pēc tam mums paziņos, ka konts bija uzlauzts.... skumji.
pasaulē vajag bērnu
2018. gada 3. janvārī 18:59
kas pasaka - "karalis ir pliks"
Newsboys " God is not dead "
2018. gada 3. janvārī 19:50
Musdienas ebrejus var aizvainot, tos saucot par `Z... . Vini tak latviesus neapaaukaa. Turklat lai, kaut nedaudz vairak vinus un vinu situaciju saprastu palasi Jauno Deribu Vestule Romiesiem 11 un 12 nodalas. Parekiniet cik teritorijas ir arabiem un musumanu valstim un cik mikroskopiska salidzinosi ir Izraela.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi