Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
A B
31. jūlijā 08:20
Mediju atbalsta fonds, kas jus sponsoree? Ozh peec Sorosa vai tml. labvela, kas strada uz globalo valdibu. Rakstaa sabazti absurdi izdomajumi kopaa ar t.s. sazverstibas teorijaam, kuras viena pec otras nez kapec klust par realitati, un tad jau neviens vairs neatceras sos apgaismotajus, kam vienigais uzdevums ir cilvekus noturet masu praata kontrolee. Jus ar saviem visparpienemtaas patiesibas vestijumiem tikai rokat sev bedri, jo cilveki mostas un vairs netic masu propagandai, kura ipasi palielinajas virusa laikaa. Tas laikam kovida jaunais simptoms - pietrukst speka lidz galam parbaudit informaciju un zurnalisti kaa roboti tikai mehaniski atgremo pa zombijkasti, t.i., televizoru dzirdeeto. Un taa visa sabiedriba no paaudzes paaudzee varaas pati savaa sulaa.
Atis Priedītis
31. jūlijā 08:20
Pamatu "Sazvērestības teorijām" rada masu mediju apzināti meli. Internets ir devis iespēju šos melus izmantojot komentāru rakstīšanu, atspēkot. Cilvēki aizvien vairāk sāk meklēt patiesību tieši rakstu komentāros. Un lielie masu mediji savu ietekmi pamazām zaudē un var gadīties, ka cietīs pilnīgu finansiālu krahu. Minēšu tikai vienu piemēru - visas Dombura intervijas ar "čekas maisos" esošajiem izskatās pēc skaistām pasākām. Mēs jau neko, mēs tikai gudri muļķojām čekistus. Savukārt par cilvēkiem, kuri tiešām tika vajāti un pat gāja bojā - pilnīgs klusums.
labais rabīns
31. jūlijā 08:33
Nekādu sazvērestības teoriju jau nav. Tas ir žurnālistikas izdomājums, lai noniecinātu, izsmietu cilvēkus kuri meklē atbildes un pielieto loģisko domāšanu. 5G torņu montāžnieki izmanto pilnu ekipējumu, aizsargapģērbu pret starojumu. Un šī nav nekāda sazverestība. Vnk fakts. No torņa nāk starojums. Cik liels, cik tālu, cik spēcīgs, kādas sekas uz organismu?! Lūdzu 9vīru žurnālisti, Jums lauks pētniecībai!
Alida Djatlika
31. jūlijā 08:37
Pēdējie trīs punkti, ja ne 100%, bet 99,99% gan varētu būt patiesība.
Gunārs Lapiņš
31. jūlijā 09:15
Te nu jūtam to, ko cenšas "izskaidrot" pērkamie ziņu veidotāji. Piemēram - bija tāds radiožurnālists Eduards Liniņš muldoņa un krāpnieks - runāja aizrautīgi, jaucot faktus un interpretējot tos pēc "ķīseļa metodes" : kas nedomā tā, tas ir dzērājs, narkomāns vai cits sliktais cilvēciņš. Rau, Atis Priedītis saka tos pašus vārdus. Niki mainās, bet "tā nebiju es" saglabājas - pat ar rupjībām, apvainojumiem.
bigdormouse
31. jūlijā 10:04
Nez. Šobrīd manīti vairāki tukši ziņu ieraksti par sazvērestību teoriju muļķīgumu. Akurāt pirms cītīgi pieminētas un laikam jau gaidītas vīrusa otrās atnākšnas. Vai sakritība?
Gunārs Lapiņš
31. jūlijā 10:44
Tuvojas Rīgas pilsētas pašvaldības vēlēšanas - pārskatiet, kuri "pēkšņi" pamodušies lai pretendētu uz finansiāli nodrošinātajiem krēsliem : Apinis, Ašeradens ( veselības sistēmas grāvēji ar "cūku mēri"; tabakas dūmu piesārņojumu un Streipa praidisma slavēšanu; Cimdars - ar pareizo matemātiku "ķēķa durvju mandātiem"; Tarvids ar elektromobiļu "ekonomiskumu", kas vēl nav pabeigts izmēģinājumu stadijā ( viens auto maksā 80 000, uzlāde - ja būs tādas "stacijas" - "daļēja" svārstās ap 200 eiriki, "pilna uzlāde" - vairākas stundas ~1500-2000 eur. Rentabli, vai ne ? Un ko sola premjers - "prasīsim miljardus" !, ko sola koalīcijas vadonis ? mūs atbalstošās partijas ir jāsponsorē no valsts budžeta, bet mediķi, skolotāji, ģimenes pagaidīs- valstij nav naudas ...
Finks
31. jūlijā 10:56
"Kas Jauns", kādēļ dzēšat komentārus? Neatbilst vadlīnijām? 100.pants, kaut vai iluzori, bet tomēr eksistē! Nav jau grūti iekomentēt atkārtoti.##### Bulvārpreses flagmanis apgalvo, ka visi ir vai nu muļķi vai meļi. Taisnību saka vienīgi mainstream mediji un valdību dāsni apmaksātie pētnieki un infetologi!? Manuprāt sistēma šobrīd pati sevi ir iedzinusi stūrī.
Finks
31. jūlijā 11:03
Ja nu kas, JŪSU noteikumi ir saistoša arī jums! 1. Par komentāra saturu atbildību nes portāla lietotājs, kurš izplata komentāru. 2. Portāls neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem, un tam ir tiesības dzēst komentārus, kas neatbilst LR normatīvajiem aktiem un šiem noteikumiem. 3. Portālam ir tiesības aizliegt lietotājam pieeju sadaļai „Komentāri”, ja lietotājs pārkāpj LR normatīvos aktus un šos noteikumus. 4. Komentāros aizliegts izplatīt: materiālus, kas pārkāpj ētikas, humānisma, morāles, tikumības un pieklājības normas; personas goda un cieņu aizskarošus materiālus; materiālus, kas pauž diskrimināciju un musina uz naida kurināšanu; materiālus, kuros izcelta vardarbība, aicinājums uz vardarbību, draudi; pornogrāfiska rakstura materiālus; materiālus, kas diskreditē Latvijas valstiskumu un nacionālos simbolus; materiālus, kas satur jebkāda veida reklāmu, t.sk. politisko reklāmu un aģitāciju; materiālus, kas pārkāpj fizisko personu datu apstrādes normatīvos aktus (citas personas identificējoša informācija, u.c.); materiālus, kas pārkāpj citu personu intelektuālā īpašuma tiesības; materiālus, kas var saturēt datorvīrusus; u.c. normatīvajos aktos aizliegtu informāciju, materiālus. 5. Ja komentāru ievietotājs neievēro LR normatīvos aktus un šos noteikumus, atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās civiltiesiskās, administratīvās vai kriminālās atbildības. 6. Portāls aizsargā komentāru autoru konfidencialitāti. Portāls informāciju par komentāru autoriem (IP adresi) sniedz tikai un vienīgi tiesībsargājošām iestādēm uz rakstveida pieprasījuma pamata. 7. Publicējot materiālus portālā, portāla lietotājs vienlaicīgi izsniedz SIA „Izdevniecība Rīgas Viļņi” neatsaucamu, vienkāršu, beztermiņa licenci, kas ir spēkā visā pasaulē un par kuru nav jāveic autoratlīdzības maksājumi. Licence SIA „Izdevniecība Rīgas Viļņi” dod tiesības izmantot materiālu jebkādā ar normatīvajiem aktiem atļautā veidā. Izsniedzot licenci SIA „Izdevniecība Rīgas Viļņi”, portāla lietotājs saglabā visas autora tiesības uz publicētajiem materiāliem. 8. Trešajām personām bez rakstiskas atļaujas saņemšanas no SIA „Izdevniecība Rīgas Viļņi” nav tiesības izmantot portāla lietotāju publicēto materiālu portālā. 9. Noteikumi ir saistoši komentāru izplatītājiem. 10. Portāls ir tiesīgs jebkurā laikā pēc saviem ieskatiem mainīt šos noteikumus un izmaiņas stājas spēkā ar brīdi, kad tās ir publiskotas portālā.
Finks
31. jūlijā 11:13
Cenzūra ir raksturīga diktatūrām un citām autoritārām politiskām sistēmām, kā arī atsevišķiem reliģiskiem grupējumiem. Latvijas Republikas Satversmes 100. pants nosaka, ka ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta, cenzori kā institūcija nepastāv.
kishka
31. jūlijā 11:13
Raksts tikai pastiprina sazvērestības teoriju piekritēju uzskatus, jo ir atklāti melīgs jau pirmajā rindkopā par interneta radīšanas nolūku, kā arī tik haotisks un aizstāvībai izmato tik muļķīgus un haotiskus apgalvojumus, kas ir ātri un viegli atspēkojami ar tiešām zinātniskiem pierādītiem argumentiem, ka sazvērestības teoriju piekritēji strīdīgajos pamatjautājumos noteikti neticēs deklarētājiem... Tā sanāk, ka rezultāts ir pretējs iecerētajam... :D
Finks
31. jūlijā 11:14
Cenzūra ir dzīvs apliecinājums tam, ka šīs pasaules varenie spēj pārvaldīt tikai apstulbotus vergus, nevis brīvas tautas." (Johans Nestrojs)
Finks
31. jūlijā 12:10
Fink, latviešu valodā neviens nekādu " atbildību nenes " . Tā raksta krievu valodā. Latviešu valodā par kaut ko atbild. ============================= Sēņu Veci, ar savu sāpi skaidrā latviešu valodā vērsies pie "Kas jauns" korektora - es tikai iekopēju "Kas jauns" komentāru noteikumus.
Peteris Rikans
1. augustā 18:35
Kur "gudro" ,pret sazvērestību teoriju apoloģētu ,raksti par no Covid izmirstošo Zviedriju. Klusums absolūts. Ssssssuki.....Visi nav muļķi.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi