Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Susī
22. maijā 09:52
Šis nav tas pats dakterelis, kurš demonstrēja strādāšanu nonstopā, apdraudot mūsu tuvinieku dzīvību, veselību? Atkal šis klāt un reklamējas? Alga pa maz palielināta? Vai nabadziņam siltās pusdienas nepienes? Varbūt uz Saeimu tēmē?:D Un , ko priecājas par to vakcīnu? Normāli cilvēki tāpat to draņķi nevakcinēs. Nav izpētīts, kādas blaknes tā var izraisīt pēc kādiem 10gadiem vakcinētam cilvēciņam.
Haks Piterss
22. maijā 10:43
Pat Susi vēl dakterim Fūrmanim labu veselību un ilgus darba gadus ! Bet susi gan viņš neglābs --- atstās lai smird tālāk un nosprākst ...
Ingo Tor
22. maijā 10:45
Sākumā biju ar abām rokām par Furmani, likās sakarīgs cilvēks, bet redzams ka patīk līst viņam starmesos, jau apriebies, visur mēģina ielīst
Stulms da Pirds
22. maijā 11:46
turpinās apstulbošana un ...:))) jefinu parāde.
Susī
22. maijā 12:18
>Haks. Pavērojot šī subjekta izdarības, māžošanos, nerēķināšanos ar cilvēku veselību,dzīvību, demonstrējot strādāšanu nonstopā, saprotu, ka dakterelim nepieciešama publicitāte un reklamēšanās pašam vien zināmu iemeslu dēļ.
A B
22. maijā 14:40
Jaa, likaas sakarigs cilveks, bet izradijas tikpat uzperkams cik ministri, pret kuriem vins vel nesen uzstajaas.
Normunds Barlots Jedem das Seine!
22. maijā 18:08
Ar to savu epidēmiju aptrakuši! Sāciet,labāk,ārstēt "parastos" hroniskos pacientus,kuri pamesti novārtā!Pofig cilvēki-c19:lūk tas ir galvenais!!!Debīlisms!!!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi