Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
19 komentāri
Sakārtot:
Agris Svarcs
2019. gada 12. janvārī 09:40
Kāda vēl ļaunā pasaule! Kas teicis, ka asv un lielbritānija ir visa pasaule! Tāpat kā atsevišķu valsteļu valdībā esošo asv šestjorku paustais viedoklis,nav Tautas viedoklis! Ar Pasauli Krievijai ir ļoti labas attiecības, ar pabirām gan, ne tik labas! 😁
Sēņu Vecis
2019. gada 12. janvārī 10:24
Švarc , aiz ko tā melo ? *********** Резолю́ция Генера́льной Ассамбле́и ООН A/RES/68/262 о территориа́льной це́лостности Украи́ны - документ, принятый 27 марта 2014 года в результате открытого голосования на 80-м пленарном заседании 68-й сессии Генеральной Ассамблеи ООН. Согласно резолюции, ГА ООН подтверждает суверенитет и территориальную целостность Украины в её международно признанных границах и н е п р и з н а ё т законности какого бы то ни было изменения статуса Автономной Республики Крым и статуса города Севастополя, основывающегося на результатах общекрымского референдума, состоявшегося 16 марта 2014 года, поскольку этот референдум, согласно данной резолюции, не имеет законной силы. Из 193 стран - членов ООН 100 высказались «за», 11 - «против», 58 стран «воздержались» и 24 страны не голосовали.
Kurmis Kurmis
2019. gada 12. janvārī 10:26
Ticēt krievijas pederācijai ir tas pats,kas ielikt roku maisā ar odzēm un cerēt,ka izvilksi trusīti!Krieviem visi ir slikti,neviens viņus nemīl,neciena,visi izturas ar necieņu!Šie trīs galvenie meli jau nav vienīgie!Vācu zinātnieks,kas rakstīja Vācijas laikrakstos nemaz neeksistēja,krievu meli par Ukrainā krustā sisto puisīti,tāpat krievijas TV politiskie šovi,kas ir vieni vienīgi meli!Meli par zemūdeni "Kursk" Piekrītu agrim svarcam-krievijai patiešām ir labas attiecības ar pasaules pabirām!:)
Agris Svarcs
2019. gada 12. janvārī 10:47
veci,pats pateici taisnību! Manā komentāra bija pateikts: "atsevišķu valsteļu valdībā esošo asv šestjorku paustais viedoklis,nav Tautas viedoklis"😁 lūk arī 100,2+98=100!
Sēņu Vecis
2019. gada 12. janvārī 10:52
Šwarc, 100 ANO valstis, kuras balsoja par ANO rezolūciju , tev ir jeņķu " šestjorkas " ? Vai tu esi normāls ? No kurienes tāds unnormāli zowietiski rasistisks naids pret jeņķiem ? Ko tev un tavai Rosjai nodarīja jeņķija ?
Agris Svarcs
2019. gada 12. janvārī 11:01
veci,lasīt nemāki? valdībā esošu šestjorku!!!!!!!!!!!!!!!! Jā, un tie ,kuri atzīst asiņaino valsts apvērsumu ir valsteles šestjorkas!!! Es parakstos zem katra sava vārda,nevis kā padibeņi veči un kurmji...
Kurmis Kurmis
2019. gada 12. janvārī 11:04
Visādi svarcveidīgie tagad mēģinās mums iestāstīt arī to,ka nav bijusi Krimas okupācija un vēl mēģinās pārliecināt,ka jātceļ visas sankcijas un jāsabučo puCins:)
Sēņu Vecis
2019. gada 12. janvārī 11:10
Bet Švarc, tu jau lokies. Tātad, saskaņā ar tavu teoriju, nevis 100 valstu valdības parakstīja ANO rezolūciju, bet gan šo valdībā zastāvā esošās jeņķu " šestjorkas '" ? ****** Kijevā nekāds valsts apvērsums nebija, jo palika vecā valsts vara - Ukrainas parlaments. Apvērsums bija Krimā un Donbasā , kur Rosja nogāza un apgāza Ukrainas valsts varu . ***** Aiz ko tu aizstāvi Rosjas noziegumus ? Kāds tev izdevīgums no tā ? ****** Tu neatbildēji - no kurienes tāds unnormāli zowietiski rasistisks naids pret jeņķiem ? Ko tev un tavai Rosjai nodarīja jeņķija ?
Sēņu Vecis
2019. gada 12. janvārī 11:12
Bet Švarc, aiz ko tu atkārto un melo Kremļa gēbelsiņu masu psihozes seansu vājprāta melus ? Tu gūsti no tā kādu zēkzuēlu prieciņu ?
Agris Svarcs
2019. gada 12. janvārī 11:13
Pārliecināt😁😁😁😁😁???????kas man darīt nav ko???????? Kam ir smadzenes,tie nav jāpārliecina, kam nav,ar tiem labāk laiku netērēt- ko Es tagad arī darīšu!drāz savu veci savā kurmja alā ,karavāna dodas tālāk!😁
Sēņu Vecis
2019. gada 12. janvārī 11:19
Bet Švarc, tu neatbildēji - no kurienes tāds unnormāli zowietiski rasistisks naids pret jeņķiem ? Ko tev un tavai Rosjai nodarīja jeņķija ? ***************** Nekropļo valodu - Kas,, man nav ko darīt, nevis " kas man darīt nav ko " . " darīt nav ko " raksta krievu valodā.
Sēņu Vecis
2019. gada 12. janvārī 11:31
Bet Švarc, tu nevari atbildēt ne par ANO, ne Krimu, ne Donbasu , ne par jeņķiem . Tādēļ jautājums no citas operas - vai Krievija okupēja Latvijas Republiku ? Slabo ?
ALIDA DJATLIKA
2019. gada 12. janvārī 12:15
Krievs visos laikos ir sevi paradijis un pieradijis tikai no sliktas puses. Okupejis visu, ko tikai ir iespejams, vinam visa pasaule slikta, iznemot vinu pasu. Ja paklausas vinu zinas, tad labaku, tiraku cilveku par viniem pasiem nav, bet visi parejie ir briesmoni, kuri grib tikai launu Krievijai. Bet isteniba ir viss otradi, pats krievs asina nazus lai ubruktu pasaulei, bet diemzel noraustas, jo rezultatu tomēr zina. Tur nekas nemainisies, jo paaudzu paaudzem tiek iepotets, ka varenaks par viniem, nav neviens. Otraja pasaules kara vinneja, nu tagat jau gandriz 75 gadi ar to vien lielas, bet taja pasa laika pats nav spejigs neko labu, jedzigu izdomat, visas masinas, visas iekartas perk no Vacijas, kura kara zaudeja. Vacija speja uzplaukt, bet krievija grima un grims arvien dzilak purva.Pats smiekligakais, ka pasi to nesaprot.
Sēņu Vecis
2019. gada 12. janvārī 12:41
Bet Švarc, pastāsti, kad Latvijas Republika parakstīja līgumu par stāšanos okupētājvalstī PSRSisā ? P i r m s 17.jūnija okupācijas vai p ē c 17.jūnija okupācijas ? Arī slabo ?
Dzintars Lielais
2019. gada 12. janvārī 15:32
Nu ,bet debīlāka radījuma pasaulē par pastalu nav,aksioma ,kura nav jāpierāda ...

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi