Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
Dzintars Lielais
2019. gada 13. janvārī 09:30
Nacistisko Banderu režīms ilgi nepastāvēs, pāris mēnešu un viss. Krievija filmē dažādas filmas un interpretācijas ir tādas kuras katrs ir sadomājis. Kādas filmas taisa Latvijā,nezinu nevienu ,bet varu ieteikt nofilmēts Buratīno piedzīvojumus,par muļķu zemi.
Aleksejs Božinskis
2019. gada 13. janvārī 12:41
Un ar ko ir labāki amerikāņi, kad snaipera šautenes vietā izmanto mūsdienu tehnoloģijas - dronus, lai nogalinātu sev netīkamus citu valstu pilsoņus? Pie tam amerikāņi to dara pa īstam, kamēr grāmatās virtuāli. Pie tam gribētos no autora dzirdēt analīzi arī par amerikāņu/Holivudas propagandas filmām par krieviem, meksikāņiem utt...
ALIDA DJATLIKA
2019. gada 13. janvārī 12:42
Varetu vismaz viena diena paiet bez rakstiem par to fasistisko krieviju?
Rodžers Špakovskis
2019. gada 13. janvārī 14:19
Viss pareizi- propagandas romāni, krieviem ir jāskalo smadzenes katru dienu, nedod dies', ja kādu dienu izlaidīs un krievs vēl domāt sāks! Un tas nu kremļa kliķei pagalam nevajadzīgi būtu...domāt nav atļauts. Latvijā būdams, nedaudz paskatījos kremļa rupora raidījumus, smieklīgi, bet krievi tiem tic. Atgādināja Orvela aprakstītās obligātās "naida stundas", kurām sekoja Vadoņa slavināšana. Raidījumu pirmā daļa- iedvest naidu pret visu civilizēto Pasauli, drīzāk gan to naidu stiprināt, jo naids jau krieviem pietiek- kurš krievs gan nezina to, ka viņu bloķeņu kāpņutelpu piečurātājs ir pats ASV prezidents, kā arī to, ka Ukrainā masveidā tiek iznīcināti sarkankrūtīši un dievinātas zīlītes...Lūk, krievijas raidījumu scenārijs- naids pret visiem, tad Vadoņa slavināšana. Noskatījos divus, pietiek:) Pirmajā raidījumā (naida daļā) tika stāstīts, ka amerikāņi sūta poļiem naudu, lai poļi apmācītu un ekipētu Ukrainas ūdenslīdējus diversantus Kerčas tilta spridzināšanā (negrib amerikāņi, poļi un ukraiņi mierā dzīvot!). Otrā daļa- viņiem tas neizdosies, jo ukraiņiem esot novecojis padlaiku ūdenslīdēju ekipējums (kādēļ gan tā, ja raidījuma sākumā tika teikts tas, ka ukraiņiem ASV finansē pašu modernāko?) Un mūsu viens, krievu, protams ūdenslīdējs ir tā trenēts, ka pat naktī, aizmidzis būdams, atvairīs 100 "banderu" diversantus! Otrais raidījums- ASV izgatavo zemūdenes dronus (uzbrukuma ieročus), spējīgus nest kodolgalvu, lai mums uzbruktu, nu negrib viņi mieru! Tālāk- bet viņiem tas neizdosies, jo mums (krieviem) jau sen ir tādas bezapkalpes zemūdenes ar atomieročiem, klīst apkārt Amerikai un momentā var iznīcināt jebkuru ASV ostu kopā ar visiem kuģiem. Tātad ir skaidrs, ka amerikāņu ieroči ir uzbrukumam, bet krievu- miermīlīgiem nolūkiem, tas nekas, ka it kā tie (jo tādu ieroču krieviem nav) , aprīkoti ar kodollādiņiem, gaida brīdi, kad iznīcināt ASV...un krievi tam tic! Arī daļa Latvijas krievu, un, ne tikai krievi, propaganda darbojas arī uz mūsdienu, ar intelektu un domāšanu neapveltītiem latviešiem, re, tas pats Dzintars Lielais. Kādēļ Krievijas melu, kanāli Latvijā netiek bloķēti?
Rodžers Špakovskis
2019. gada 13. janvārī 14:46
Starp citu, tie raidījumi ir profesionāli veidoti, arī psihologi, un ne sliktākie, tur ir piedalījušies. Es tā īsumā to sižetu izklāstīju, bet raidījumi ir stundas garumā. Ar visu video, protams, animācija kremļa stilā, bet komentē tādi nopietni vīri formās, pat ieņemamais amats un dienesta pakāpe zem uzvārda norādīta! Jūs ko, tādi vīri tak nevar melot!!!:))) Kremlis ir uzcītīgi Gebelsa skolnieki, viņš ar tādiem lepotos. Gebelsam bija tā doma- jo neticamāki meli, jo labāk publiku ķers, attiecīgi gan vizuāls un psiholoģisks noformējums vajadzīgs, tad uz urrā masām aizies... kaut gan- par latviešu biatlonistēm Donbasa stabos un, krustā sisto krievu puisēnu, viņš teiktu- tikai nevajaga PEREBORU:))) bet viņš bija vācietis, inteliģenta nācija, nesaprastu to, ka šādi meli krievus ķer labi...vācieši jau nebija tupa biomasa.
Kārlis Kalējs
2019. gada 13. janvārī 17:04
Špakovska kungs, dzintars lielais nav nekāds latvietis, neaizskar viņu un nesauc par latvieti. Paskaties, kā viņš raksta, pieaudzis, izglītots cilvēks neraksta kā pagadās, pieturzīmes nelieto «kak ņibuģ» stilā, bet dzintariņš tā dara. Tas idiots palīgskolas līmeni nevelk. Bet Tu skaidro viņam, ka viņš uzķēries uz propagandas, tas viss velti, viņš nezina, kas ir propaganda, viņam tā ir informācija. Nešaubos, ka viņš tic arī «spļetņām» par pieminētajām latviešu biatlonistēm, kuras Donbasa elektrības stabos sēž un tēlo snaiperus. Tam dalbojobam var iestāstīt visu. Lielkrievu šovinisms sakāpis paurī tādiem, lepojas ar krievu tehniku, kura nepastāvētu bez rietumu elektronikas un sarežģītiem mehāniskiem mezgliem un lepojas ar bruņošanos un draudēšanu rietumiem, ar ieročiem, kurus rietumu valstis ļoti labi pārzina. Krievs māk tikai nopirkt, nozagt vai izmantot, bet izdomāt neko jēdzīgu! Tie laiki, kad bija atklājumi un krievu zinātnieki izcēlās, ir beigušies. Bet visadi dzintariņi ir iestrēguši un nespēj sagremot to, ka īstens krievs beidzās jau sen, tagad ir tikai vaņkas un pufaikas, nekā no krieviem vairs nav palicis. Bet dzintariņš lepns! Pagājušā gadsimta atlieka. Saujauca tautības, paeksperimentēja, nu re kas sanācis. Tagad ES eksperimentē tāpat, tuvo austrumu plukatas te integrēt vajagot. Nekāda laba rezultāta tādā gadījumā nebūs. Un cilvēki nemācās no vēstures absolūti neko. Idioti.
Rodžers Špakovskis
2019. gada 13. janvārī 17:17
Nē, neuztveriet manis, šobrīd rakstīto, kā spamu, bet, nudien ienāca prātā- ar ko viņi lepojas? Ierakstiet jūtubaa "drunk russians", jeb drunk, vienalga kādu nāciju- pēc izvēles? Pirmajam meklējumam būs simtiem rezultātu, otrajam tak neviena nebūs:) Krievi lepojas ar pobedu un possiju, vairs jau nekā nav, ar ko lepoties varētu. Nē, vēl starij novij god, jo viņi tak krievi ir, jāparāda, ka savādāki! Kaut gan, tas ir muļķīgi- jebkurš cilvēks, uzklikšķinot jutubaa "drunk russians", uzrazīt sapratīs to, ka viņi tiešām ir savādāki:))) Viņu "Pobeda" ir zagts amerikāņu auto. Viņu "Pocceja"- bars nedomājošu, degradējušos atkritumu ar mongoļu tatāru gēniem. Zelta ordas paliekas, kuras iedomājas sevi lielu esam. Kur ir tas lielums? Tajā faktā, ka visām nācijām krievi riebjas? Ak, tā "pobeda" pār nacismu, kuru krievi, bez sabiedroto palīdzības izcīnījuši nebūtu, jeb tā "pobeda", ar kuru viņiem 9.maijā, regulāri vajaga provocēt, agrāk okupēto zemju pamatiedzīvotājus? Varena nācija- citām tautām kara veterāni mirst, mazāk paliek, loģiski- vecums liels...tikai ne krieviem! Viņi, ar katru gadu, vairāk paliek, drīz tajos 9.maija "prazdnjikos", piedalīsies arī Borodinas kaujas veterāni. Tā ir vienīgā tauta, kura karogu, zem kura paši šauti tika, Georga karogu, kas bija ROA- russkaja osvobogjikjelnaja armija karogs, tagad uzskata, par viņu lielās pobedas simbolu! Aš traks ar krieviem var palikt:) Bet viņiem ir starijs novijs gods! Visiem ir jaunais gads! Bet viņiem starijs! Ziniet, kamdēļ? Mana doma- tie lopi vienmēr ir zem smagām promilēm, nosvinēja iepriekšējo"starij novij god" no iepriekšējā gada, re, viņiem jau jauns priekšā...bet viņi tak jau nosvinēja, tad nu svin vēl... Pamanījāt, ka Rīgas guļamrajonos, Ziemassvētkos krievi salūtu šauj? Kamdēļ gan? Es pateikšu- viņiem nav Ziemassvētku, viņi ir komunistu bidlas, dzer šņabi jebkurā dienā, bet mūsu Ziemassvētkos šauj tādēļ, lai parādītu to, kas Rīgā ir saimnieks- nebūs, jums, latviešiem, klusu svētu nakti svinēt jūsu fašistu tradīcijās... P.S. nav visi krievi tādi, ir tiešām inteliģenti cilvēki, bet viņi atšķiras ar to, ka mongoļu tatāru gēns secen gājis. Jā, un viņi prot arī domāt.
Rodžers Špakovskis
2019. gada 13. janvārī 17:25
Kārli Kalēj, palūgšu mani nesaukt par kungu, ok? Un par to trolli varēji arī nestāstīt. Es redzu tos, kuriem par komentiem maksā. To uti minēju vien joka pēc. P.S. par to "kungu" piedots:) bet, pirmo un pēdējo reizi:)))
Kārlis Kalējs
2019. gada 13. janvārī 17:32
Komunistiskie boļševiki taču izšāva un iznīdēja krievu inteliģenci. Ar ko tad tagad lepojas tagadējie «krievi» - ar stulbumu un uzvarētāju vēsturi, sagrāva nacismu, bet paši grimst savā uzvarētāju vircā. Un tikai vēl un vēl viņiem vajag, kaut arī tagad ir miskaste, vajag vēl - nu Krimu. Idioti.
Rodžers Špakovskis
2019. gada 13. janvārī 18:42
Kārli, tu nepareizi saprati. Krieviem, pēc būtības, vajaga visu to pašu, ko pārējām nācijām. Ģimeni, sieviņu, bērniņus, mitekli, algu, ko mājās nest, relatīvu labklājību. Savu dzīvi, cilvēka dzīvi. Paēdušam un laimīgam cilvēkam ienaidnieki nav vajadzīgi- viņam viss ir...tad vēl grāmatas lasīt sāks...Maslova piramīda- ja pamats ir, cilvēks tieksies tālāk, tieksies uz garīgo skaistumu, augs lielāks, domāt sāks:) Ne ne, tas nav kremļa kliķes interesēs. Labāk prosts mužiks- viņam ir sava Maņka, bērneļi arī ir, ir kāposti, speķis un šņabis, ko tev, Ivan, vēl vajaga, viss ir? Un, ir ļoti svarīgi, lai Vaņkam ar Maņku pietrūktu tas speķis un kāposti. Šņabis nē, to pieļaut nedrīkst, sūda būšana, vecis beigs dzert, sāks grāmatas lasīt! Nē, tas neiet. Svarīgi ir, lai mazbiškiņ nepieciešamais pietrūktu- sadzīves preces, pārtika (bet, ļoti nedaudz), it kā pietiek, bet gribētos ēst garšīgāk. Bet to, lai nevarētu nopirkt. Viss- ļoti viegli tādiem cilvēkiem ir iestāstīt, ka Latvija iestājās NATO un šprotes vairs negrib tev dot tādēļ, ka rietumi krievus neieredz. Kremlim vajaga ienaidnieku kultivēt- neviena totalitārā valsts, nevar pastāvēt bez ārējā ienaidnieka- primitīvi sakot, bez tā, kurš ir drauds tavam pārtikas grozam. Krievija vēl nav absolūti totalitāra valsts, bet uz to tiecās. Pārtikušās zemēs ienaidniekus nemeklē:) bet tajās zemēs ir demokrātija. Krievijā vienkārši NEDRĪKST būt pārtikusi tauta...
Rodžers Špakovskis
2019. gada 13. janvārī 19:37
ALIDA DJATLIKA, tu nepareizi saki. Šī nav ziņa par krieviem, kā tādiem, bet gan par kremļa propagandu. Lai kremlis Krievijā melo, ko grib. Bet nu problēma ir lielāka- tos TV kanālus redz arī daļa EU un NATO valstu pilsoņi. Latgalē skatās tikai Krievijas TV, Rīgas tornis par tālu, kabeļtelevīzija retam ir, tad nu uztver Krieviju. Un, tālāk? Saproti?
Rodžers Špakovskis
2019. gada 13. janvārī 22:23
Kārli, tev nešķiet, ka beerdrinkeru rakstīt ar lielo sākuma burtu, nu teikšu, ir mazliet familiāri?
Kārlis Kalējs
2019. gada 13. janvārī 22:40
Teikumu parasti sāk rakstīt ar lielu burtu, nekā familiāra es tur nesaskatu, neglaimo sev.
Rodžers Špakovskis
2019. gada 13. janvārī 23:53
Kārli, nu gan skazanul:) īpaši par to glaimošanu:) nē, veci, viss štokos, šorīt ar busu mājās atgriezos, 25 stundas un vēl negulējis, sūda būšana. Laimīgu šo gadu visām dzīvām radībām! Viss būs tā, kā iecerēts! Nu, čisto, tā arī būs:)

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi