Par Rēzeknes novada domes priekšsēdētāja vietniekiem kļuvuši ZZS un LA pārstāvji
foto: Ivars Soikāns / LETA
Par Rēzeknes novada domes priekšsēdētāja vietniekiem kļuvuši ZZS un LA pārstāvji.

Par Rēzeknes novada domes priekšsēdētāja vietniekiem kļuvuši ZZS un LA pārstāvji

Ziņu nodaļa

Jauns.lv/LETA

Domes priekšsēdētāja vietnieka amatam teritoriālās, sociālās un veselības jomas jautājumos tika izvirzīti seši kandidāti. Daļa no viņiem no kandidēšanas atteicās, tāpēc balsošanai tika virzīti divi kandidāti - Gunārs Smeilis (ZZS) un Zigfrīds Lukaševičs ("Kopā Latvjai"). Ar 11 balsīm "par" priekšsēdētāja vietnieku ievēlēts Smeilis.

Par Rēzeknes novada domes priekšsēdētāja vietnieki...

Priekšsēdētāja vietnieka amatam tautsaimniecības, izglītības, kultūras un sporta jomā izvirzīti pieci kandidāti, bet, daļai atsakoties, balsošanai tika virzīti Jekaterina Ivanova ("Kopā Latvijai") un Georgijs Jevsikovs (LA). Ar 13 domnieku atbalstu par priekšsēdētāja vietnieku ievēlēts Jevsikovs.

Ievēlētie priekšsēdētāja vietnieki uzsvēra, ka visiem deputātiem ir kopīgs mērķis - veicināt attīstību un labklājību Rēzeknes novadā. Lai gan vēlētāju aktivitāte vienmēr varētu būt augstāka, deputāti pateicās iedzīvotājiem par aktivitāti, atzīmējot, ka iedzīvotājiem rūp novada nākotne, ja viņi piedalās vēlēšanās.

Jau ziņots, ka par Rēzeknes novada domes priekšsēdētāju ievēlēts Guntars Skudra (JV/Par/"Latgales partija"/JKP), kurš līdz šim vadīja novada Izglītības un sporta pārvaldi. Līdzšinējais novada mērs Monvīds Švarcs šogad vēlēšanās nestartēja.