"Viņš smējās, braucot uz operāciju": Argentīnu satriec 18 gadus vecā futbola talanta nāve parastas operācijas laikā

Argentīnu satriekusi 18 gadus veca futbola talanta nāve šķietami nekaitīgas operācijas laikā. Trešdien uz “Clínica Espora” operāciju galda Buenosairesas provinces Adrogē miris “Club Atlético San Telmo” pussargs Kamilo Nuins.
𝐒𝐀𝐍 𝐓𝐄𝐋𝐌𝐎 𝐃𝐄 𝐋𝐔𝐓𝐎 Con profundo dolor despedimos a Camilo Nuin, jugador de la Reserva, quien falleció esta mañana. Acompañamos en este duro momento a su familia, amigos y seres queridos. Tu huella queda en el club. QEPD. pic.twitter.com/rLxKfDwbHQ
— Club Atlético San Telmo (@clubsantelmo) June 25, 2025
Izdevums “Infobae” norāda, ka notikusī traģēdija tiek izmeklēta kā iespējamā ārstu nolaidība, jo sportista sirds apstājās parastas ceļgala operācijas laikā. Izmeklēšanu vada prokurors Karloss Persiko, un ceturtdien paredzētajai sportista autopsijai būs izšķiroša nozīme ne tikai nāves cēloņa noskaidrošanai, bet arī jautājumā par iespējamām atbildīgajām personām.
Nuins iepriekš bija trenējies slavenajās “Boca Juniors” un “Independiente” komandās, bet pašreizējam klubam pievienojās 2022. gadā. Viņš aizvadījis vairāk nekā 80 spēles kluba jaunatnes un rezervistu komandās un bija ceļā uz vietu pamatsastāvā, vēsta “dailysports.net”.
Futbolista ģimene ir šokā par notikušo. Viņa tēvs žurnālistiem paziņoja, ka nekas neliecināja par gaidāmo traģēdiju, viņi brauca uz slimnīcu lieliskā noskaņojumā, jokojot un smejoties.
Spāņu valodas pratēji var noskatīties Argentīnas televīzijas raidījumu, kur apspriesti Nuina nāves iespējamie cēloņi.