Ungārijai neizšķirts pret Nīderlandi; Vācija jautrā spēlē pieveic Bosniju un Hercegovinu
Ungārijas izlases līderis Dominiks Soboslai (pa labi) atvadās no Raiena Gravenberča.

Ungārijas vīriešu futbola izlase piektdien UEFA Nāciju līgas A līgas mačā mājās spēlēja neizšķirti 1:1 (1:0) ar Nīderlandi, vien pamatlaika pēdējā desmitminūtē nenosargājot uzvaru.

Ungārijai neizšķirts pret Nīderlandi; Vācija jautr...

Pirmie vārti tika gūti spēles 32. minūtē, kad pēc Žolta Naģa piespēles uz labo vārtu stabu Rolands Šallai netraucēts pielika kāju un raidīja bumbu tīklā.

Nīderlandes futbolistiem bija izteikts pārsvars bumbas kontrolē un sitienos pa vārtiem, taču viņiem ilgstoši neizdevās ieraidīt bumbu vārtos, turklāt iespējas atspēlēties mazinājās 79. minūtē, kad Virdžils van Deiks tika pie otrās dzeltenās kartītes. Tiesa, jau spēlējot mazākumā, 83. minūtē pēc Kodija Gakpo soda sitiena kapteiņa apsēju saņēmušais Denzels Damfrīss ar galvu sita bumbu vārtos - 1:1.

Otrā grupas spēlē Vācija viesos ar rezultātu 2:1 (2:0) pārspēja Bosniju un Hercegovinu.

Mača 30. minūtē vāciešus vadībā izvirzīja Deniss Undavs pēc Floriāna Virca atjautīgas piespēles. Turpinājumā vēl viens viņa vārtu guvums netika ieskaitīts aizmugures dēļ, savukārt otrā laukuma galā Ermedins Demirovičs norībināja vārtu pārliktni. 36. minūtē tomēr Undavs guva otro vārtus, piespēli izdarot Maksimiliānam Mitelstadam.

Undavs 58. minūtē arī ceturto reizi ieraidīja bumbu vārtos, taču arī šoreiz aizmugures situācija viņam liedza nokārtot "hat-trick". Bosnieši vienus vārtus atguva, 71. minūtē pēc stūra sitiena izceļoties Edinam Džeko.

A3 grupā pēc trīs spēlēm Vācijai ir septiņi punkti, Nīderlandei - pieci, Ungārijai - divi, bet Bosnijai un Hercegovinai - viens.

UEFA Nāciju līgas pamatturnīrā mači tiek aizvadīti trīs logos septembrī, oktobrī un novembrī. A līgā ceturtdaļfināli tiks izspēlēti martā, bet pusfināli un fināls - jūnijā. 2022./2023. gada sezonā par čempioniem kļuva Spānijas futbolisti.