"Real" aizsargam Karvahalam konstatēts ceļgala krustenisko saišu plīsums
Sestdien Spānijas meistarsacīkšu mačā Karvahals pēc sadursmes ar "Villarreal" futbolistu Jeremi Pinjo nevarēja turpināt spēli un laukumu pameta uz nestuvēm.

Spānijas futbola kluba Madrides "Real" pamatsastāva aizsargam Dani Karvahalam konstatēts labās kājas ceļgala krustenisko saišu plīsums, svētdien paziņoja futbolists.

"Real" aizsargam Karvahalam konstatēts ceļgala kru...

Sestdien Spānijas meistarsacīkšu mačā Karvahals pēc sadursmes ar "Villarreal" futbolistu Jeremi Pinjo nevarēja turpināt spēli un laukumu pameta uz nestuvēm. Tobrīd jau bija otrā puslaika kompensācijas laiks un mača rezultāts bija izšķirts, madridiešiem uzvarot ar 2:0.

32 gadus vecajam futbolistam pārplēsta arī ceļgala ārējā saite un viena no cīpslām. Tuvākajās dienās Karvahalam tiks veikta operācija un priekšā būs ilgs rehabilitācijas process.Sestdien savainojumā, iespējams, iedzīvojās arī "Real" uzbrucējs Vinisiuss Žuniors, kurš laukumu pameta 79.minūtē, pieturot savu plecu.