Asumiem bagātā spēlē Latvijas tiesnesis Andris Treimanis noraida "Ajax" spēlētāju, taču viņi mazākumā notur neizšķirtu Prāgā UEFA Eiropas līgas grupas spēlē pret "Slavia"
"Slavia" fani ļoti neapmierināti ar redzēto

Latvijas komandas RFS pretiniece UEFA Eiropas līgas pamatturnīrā Amsterdamas "Ajax" Prāgā mazākumā cīnījās neizšķirti 1:1 (1:0) ar Prāgas "Slavia".

Asumiem bagātā spēlē Latvijas tiesnesis Andris Tre...

Latvijas tiesneša Andra Treimaņa tiesātajā spēlē 16.minūtē Ondržejs Zmrzlijs pārkāpa noteikumus savā soda laukumā, un "Ajax" vadībā izvirzīja Branko van den Bomens, raidot bumbu vārtu labajā apakšējā stūrī - 1:0.

67.minūtē izlīdzinājumu panāca Tomāšs Horijs, bet 75.minūtē amsterdamieši palika mazākumā, otru dzelteno kartīti mačā nopelnot aizsargam Juri Bāsam.

Cita Latvijas komandas pretiniece Kijivas "Dynamo" izbraukuma spēlē ar 0:2 (0:1) piekāpās Vācijas klubam "Hoffenheim".

Mājiniekiem 22. un 60.minūtē vārtus guva Adams Hložeks.

Telavivas "Maccabi" mājas spēlē Belgradā ar 0:2 (0:1) zaudēja Dānijas klubam Herningas "Midtjylland".

39.minūtē Dānijas vienību vadībā izvirzīja Frankulinu, bet 89.minūtē 2:0 panāca Edvards Čilafaja.

Vēl viena RFS pretiniece no Beļģijas "Anderlecht" Spānijā ar 2:1 (2:1) pieveica Sansevastjanas "Real Sociedad".

Piektajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Pavlo Marins, bet Beļģijas klubs pirmo puslaiku noslēdza vadībā. 29.minūtē vārtus guva

Luiss Vaskess, bet 40.minūtē - Teo Leoni - 2:1 "Anderlecht" labā.

Jau ziņots, ka Latvijas čempione RFS ceturtdien Rīgā spēlēja 2:2 ar Stambulas "Galatasaray".

36 pamatturnīra komandas aizvada mačus ar astoņām dažādām pretiniecēm, tiekoties ar divām katra no četriem groziem komandām.

Pamatturnīra astoņas labākās komandas nodrošina vietas astotdaļfinālā, 9.-24.vietas īpašnieces cīnīsies izslēgšanas spēļu turnīra pirmajā kārtā, bet pārējām vienībām Eiropas kausu sezona būs noslēgusies. Šāds formāts UEFA Eiropas līgā tiek izspēlēts pirmo reizi, aizstājot tradicionālo grupu turnīru.

UEFA Eiropas līgas fināls Spānijas pilsētā Bilbao notiks 25.maijā.

Pagājušajā sezonā Eiropas līgā uzvarēja Bergāmo "Atalanta", kas Dublinā ar 3:0 apspēlēja Leverkūzenes "Bayer".