Indrašis un Dzierkals Zviedrijas čempionāta pirmajās spēlēs piedzīvo zaudējumus
Indraša pārstāvētā Jēvles Brynas izbraukumā ar 2:3 (1:1, 0:2, 1:0) piekāpās "Linkoping".

Latvijas hokejistu Mika Indraša un Mārtiņa Dzierkala pārstāvētie klubi sestdien Zviedrijas hokeja līgas (SHL) pirmajos mačos cieta zaudējumus.

Indrašis un Dzierkals Zviedrijas čempionāta pirmaj...

Indraša pārstāvētā Jēvles Brynas izbraukumā ar 2:3 (1:1, 0:2, 1:0) piekāpās "Linkoping". Indrašis 16 minūtēs un 14 sekundēs laukumā nopelnīja divas soda minūtes, kuru laikā vārti netika zaudēti, un +/- rādītāju -1. Dzierkala pārstāvētā Šellefteo AIK izbraukumā ar 1:4 (1:0, 0:1, 0:3) piekāpās Malmes "Redhawks".

Latvijas hokejists 12 minūtēs un 47 sekundēs vienreiz pielietoja spēka paņēmienu, divreiz meta pa vārtiem, kā arī nopelnīja sešas soda minūtes, otrajā noraidījumā mājiniekiem panākot 3:1, un +/- rādītāju -1. Pagājušajā sezonā par čempioni kļuva Šellefteo AIK, kas finālsērijā ar 4-1 uzvarēja Engelholmas "Rogle".