Trakā pasaule
Šodien 17:22
VIDEO: aculiecinieki šokā par iereibušu krievu būvstrādnieku bīstamajām izklaidēm

Aculiecinieki Krievijā kādā būvlaukumā nofilmējuši strādnieku izklaides. Viņiem ir aizdomas, ka darbinieki bijuši iereibuši.
Video redzams, ka viens no strādniekiem ir ērti atlaidies kravai paredzētajā vietā, kamēr celtņa operators kolēģi pacēlis vairāku metru augstumā. Šāda bīstama izklaide ilgst vairākas minūtes un atrakcijas dalībnieks ik pa laikam neadekvāti pakustina rokas, kas liek nojaust, ka viņš ir iereibis. Jautājumus raisa arī ceļamkrāna operatora stāvoklis, jo šādas bīstamas izklaides nav drošas un var ienākt prātā brīdī, kad cilvēks nav skaidrā.
Vietējie mediji ziņo, ka Primorskas novada Soloveja Kļučas ciema būvlaukumā strādnieki pa skaļruņiem pastāvīgi lamājas. Iedzīvotājiem ir aizdomas, ka celtņa operatori bijuši piedzērušies. Prokuratūra jau ir uzsākusi izmeklēšanu.