Agrā diskotēka pieaugušajiem “Prime-Time DISCO” svin viena gada jubileju
foto: Publicitātes
Kubā “Tower” pulcēsies vairāk nekā 600 cilvēku, lai jau agrā piektdienas vakarā ar pozitīvām emocijām izdejotos pie DJ Toms Grēviņš liktās mūzikas.
Mūzika

Agrā diskotēka pieaugušajiem “Prime-Time DISCO” svin viena gada jubileju

Izklaides nodaļa

Jauns.lv

Piektdien, 8. novembrī Baltijā lielākajā klubā “Tower” notiks plašu popularitāti ieguvušās agrās diskotēkas pieaugušajiem “Prime-Time DISCO” viena gada jubilejas pasākums. Īstas diskotēkas atmosfērā pieaugušie var izdejoties deju mūzikas ritmos, tikai – diskotēka sākas plkst. 18.30 un beidzas jau pirms pusnakts.

Agrā diskotēka pieaugušajiem “Prime-Time DISCO” sv...

“Prime-Time DISCO” agrās diskotēkas formāts Rīgā ir guvis plašu atsaucību. Iepriekšējās sezonas laikā to apmeklējuši vairāki tūkstoši cilvēku vecumā no 25 līdz pat 65 gadiem. Daudzi ir kļuvuši par regulāriem apmeklētājiem. Arī piektdien klubā “Tower” pulcēsies vairāk nekā 600 cilvēku, lai jau agrā piektdienas vakarā ar pozitīvām emocijām izdejotos pie DJ Toms Grēviņš un pie uzaicinātā viesdīdžeja – leģendārā Roberta Gobziņa programmas.

“Prime-Time DISCO” ideja radās uzņēmējai un komunikācijas stratēģei Dagnijai Lejiņai jau Kovida laikā. Bija vēlme dejot īstā un pieaugušu cilvēku pilnā kluba atmosfērā, skanot mūsdienu pop-mūzikai, bet sākt laicīgi – ap septiņiem vakarā, lai pirms pusnakts jau būtu mājās un nākamā diena arī būtu enerģiska. Tā dzima doma par agro diskotēku pieaugušajiem, kas notiek TV ētera laikā ar visaugstākajiem reitingiem (angļu val. prime-time) jeb TV vakara ziņu laikā.

“Dejošana naktsklubā kopā ar draugiem var būt “prieka dopings” – fiziskās un mentālās labsajūtas avots – arī pieaugušā vecumā. Un tam obligāti nav jāziedo negulēta nakts. Mūs vieno arī intereses par dzīves kvalitātes uzlabošanu un darba un dzīves līdzsvara meklējumi. “Prime-Time DISCO” agrās diskotēkas kustība ir enerģizējusi arī Rīgas deju klubu dzīvi,” saka Dagnija Lejiņa.

Šāds formāts – agrās diskotēkas – radušās jau diskotēku pirmsākumos 70-tajos gados Frankfurtē, kur biznesa elite nevarēja atļauties naktis pavadīt naktsklubos, jo darba slodzes dēļ nākamajā dienā jābūt visproduktīvākajā formā. Līdzīgi agro diskotēku formāti ir sastopami arī Londonā, Ņujorkā un Parīzē.