VIDEO: bakstīšanas nokaitinātā lauvene uzbrūk cirka darbiniekam Ķīnā
Lauva uzbrūk cilvēkam Ķīnas cirkā (ekrānuzņēmums no video)
Pasaulē

VIDEO: bakstīšanas nokaitinātā lauvene uzbrūk cirka darbiniekam Ķīnā

Nils Zālmanis

Jauns.lv

0

Kādā Ķīnas cirkā lauvene atteicās piedalīties priekšnesumā un uzbruka vietējam darbiniekam. Incidents noticis Juņčenas brīvdabas cirkā Šaņsji provincē, kad jau manāmi nokaitinātā lauvene atteicās pakļauties komandām un lekt caur apļiem.

VIDEO: bakstīšanas nokaitinātā lauvene uzbrūk cirk...

Saskaņā ar programmu, lauvenei vajadzēja skriet pa arēnu un lekt caur apļiem, taču pēc kāda laika viņa sagura un ar katru brīdi kļuva aizvien nemierīgāka. Sociālajos tīklos izplatītajos videoierakstos redzams, kā cirka darbinieks centās lauvenei likt turpināt priekšnesumu, taču izraisīja pretēju reakciju, un zvērs metās virsū cilvēkam, kas bija pienācis pie krātiņa. Skatītāji panikā metās bēgt, kamēr pārējie cirka darbinieki centās atbrīvot vīrieti, bakstot lauvu ar metāla stieņiem.

Dažos medijos cietušais norādīts kā tūrists, bet citos — kā cirka darbinieks.

Cirka priekšnesumu nācās pārtraukt un evakuēt skatītājus, bet vēlāk vietējās fermas, kuras teritorijā uzstājās cirks, pārstāvis vēlāk paskaidroja, ka lauva tikai saplēsa darbinieka apģērbu, bet smagas traumas nenodarīja, vēsta “Daily Mail”.

Tēmas