Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Štokenbergs redzējis čekas maisus un brīdina, ka to atvēršana var negatīvi ietekmēt nevainīgus cilvēkus 78

Politika
11. janvārī 12:09 2018. gada 11. janvārī 12:09
RīgaTV 24
"Ar privātās dzīves neaizskaramību līdz šim nez kāpēc tajās diskusijās, ko es dzirdu, tiek runāts par to, ka neaizskarama ir privātā dzīve, kas attiecas uz aģentiem. Tā nebūt nav," Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvniecības vadītāju Apvienotajos Arābu Emirātos (AAE) Aigars Štokenbergs apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā "Kur tas suns aprakts?".

Štokenbergs skaidroja, ka ir redzējis ziņojumus, kuros tiek pieminēts, kā čekas aģenti manipulējuši ar nevainīgiem pilsoņiem: "Es esmu redzējis maziņu čekas maisiņu, jo mans pienākums kā tieslietu ministram bija pārraudzīt SAB. Mazajā maisiņā bija ziņojumi, kuros, piemēram, kāds aģents raksta, ka viņš ir pārgulējis ar kāda cilvēka sievu, lai dabūtu ziņas par kaut kādu kontrabandu vai ko."

Štokenbergs skaidroja, ka ir redzējis ziņojumus, kuros tiek pieminēts, kā čekas aģenti manipulējuši ar nevainīgiem pilsoņiem. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Viņš uzskata, ka šādas informācijas publiskošana varētu negatīvi ietekmēt ar ziņojumos pieminētajiem saistītus cilvēkus. “Tagad iedomājies, ka mūsdienās kāds cilvēks šo ziņojumu publiski izlasa internetā un konstatē: "Johaidī, runa ir par manu māti, ko kaut kāds čekas aģents ir "drāzis"!" Tu gribi šādus redzēt?” raidījumā vaicāja Štokenbergs. 

Citi šobrīd lasa

Maskavā ar salūzušu dzinēju nosēžas milzu "Boeing", kas uz 2 klājiem vedis 500 cilvēkus 51
Novērošanas kamera nofilmē meitenes slepkavību viņas 24. dzimšanas dienā 10
Glābēji publicē VIDEO ar skatu no gaisa uz Dženovā sabrukušo tiltu 1
Tēmas: Čekas maisi
Skatīt visus komentārus

Пугачева отправилась на шопинг в пижаме 1

Пугачева, Галкин, Орбакайте и другие российские звезды отметили день рождения жены Игоря Николаева в Юрмале