Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Līgo dienā no ūdenstilpnēm izvilkti četri noslīkuši cilvēki
LETA

Līgo dienā no ūdenstilpnēm izvilkti četri noslīkuši cilvēki

112
2020. gada 24. jūnijā 15:23 2020. gada 24. jūnijā 15:23
  LETA
Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji no ūdenstilpnēm izvilka četrus cilvēkus, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

VUGD informēja, ka vakar Tērvetes novadā, ezerā atrasts pirmdien meklētais cilvēks, kurš nedzīvs ezerā atrasts divu trīs metru dziļumā.

Tāpat bez dzīvības pazīmēm plkst.15.21 atrasts cilvēks Rīgas kanālā un plkst.15.46 Ludzas novada ezerā 120 metrus no krasta atrasts vēl viens bojāgājušais.

Savukārt Rīgā plkst.7.34 saņemts izsaukums par slīkstošu cilvēku Ķīšezerā. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās notikumu vietā, cilvēku no ūdenstilpnes izvilka makšķernieks.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās 124 izsaukumos, no kuriem bija 42 ugunsgrēka dzēšana, tostarp viens meža ugunsgrēks, 26 glābšanas darbi un 56 maldinājumi.

LETA jau ziņoja, ka VUGD svētdien plkst.17.28 saņēma informāciju, ka Tērvetes novadā ezerā slīkst cilvēks. Ar laivas palīdzību pārmeklējot norādīto vietu, cilvēks netika atrasts. Iespējamā slīkšanas vieta pārmeklēta arī iesaistot VUGD Jelgavas daļas ūdenslīdējus. Taču arī tas nedeva rezultātus.

Iestājoties tumsai vakarā meklēšanas darbi tika pārtraukti. Otrdien kopā ar Valsts policijas darbiniekiem VUGD turpinās pazudušā cilvēka meklēšanu.

Citi šobrīd lasa

Dzīve bez privātuma. Eksperimentā izdodas nopirkt datus par 100 000 Rīgas un Pierīgas iedzīvotājiem 3
Latvijas noslēpums: kā kvalitatīvie RAF mikroautobusi kļuva par brāķiem 11
Protesta akcijas Krievijā pulcējušas vismaz 110 000 Navaļnija atbalstītāju; viņa sieva publicē foto no policijas furgona 40
Tēmas: VUGD
Pievienot komentāru

«Мы с женой стали жертвами»: принц Гарри сделал резкое заявление

Внешность 15-летней дочери Волочковой разочаровала поклонников