2009. gada 23. aprīlis, 14:10

Francijas kausa izcīņas finālā iekļūst otrās spēcīgākās līgas futbola klubs "Guingamp"

Parīze, 23.apr., LETA--REUTERS. Francijas kausa izcīņas futbolā finālā trešdien iekļuva otrās spēcīgākās līgas - "Ligue 2" - komanda "Guingamp", kas pusfināla spēlē ar rezultātu 2:1 (1:0) viesos uzvarēja augstākās līgas vienību "Toulouse".

Pirmie mača rezultātu atklāja viesi, kad 28.minūtē precīzs sitiens izdevās brazīliešu uzbrucējam Eduardu duš Santušam, bet spēles 74.minūtē Andrē-Pjērs Žignaks panāca izlīdzinājumu.

Uzvaras vārtus kluba "Guingamp" labā jau spēles kompensācijas laikā guva senegāliešu pussargs Badara Sēne, kurš laukumā uz maiņu bija devies tikai mača 89.minūtē.

Francijas kausa finālā, kas 9.maijā notiks leģendārajā stadionā "Stade de France" Parīzē, "Guingamp" futbolisti spēlēs ar "Stade Rennes" komandu, kas pusfināla cīņā ar 1:0 (1:0) pieveica "Grenoble" klubu.