Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Video: Kā Kanādas hokeja izlase ar latvieša palīdzību izcīnīja zeltu

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Hokejs
26. maijā 13:37 2023. gada 26. maijā 13:37
  Jauns.lv
Dāvis Mednieks ir latvietis, kurš ikdienā nodarbojas ar nekustamā īpašuma biznesu, bet reizi gadā kļūst par Kanādas hokeja izlases video trenera asistentu. Tā viņš 2021. gadā ieguva pasaules čempionāta zelta medaļu.

Dāvis hokeju spēlēja kopš četru gadu vecuma, un, kā pats saka, viņam tīri labi izdevās, bet diemžēl traumas dēļ slidas nācās nolikt malā. Pateicoties draudzībai ar Viesturu Koziolu, Dāvis iepazinās ar Kanādas izlases menedžmentu – vispirms palīdzēja izlasei ar sadzīvisku jautājumu kārtošanu, kad hokeja pirmsācēji viesojās Rīgā, vēlāk kļuva par trenera video asistentu: pētīja pretinieka darbības, meklēja iespējamos pārkāpumus utt. Šogad gan Dāvis čempionātā kā trenera asistents nepiedalās.

Dāvis hokeju spēlēja kopš četru gadu vecuma, un, kā pats saka, viņam tīri labi izdevās, bet diemžēl traumas dēļ slidas nācās nolikt malā. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Zviedrijas hokejisti ceturtdien Rīgā pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā ar rezultātu 1:3 zaudēja mājiniecei Latvijai, kas pirmo reizi vēsturē iekļuva pusfinālā.

Zviedri dominēja, izdarīja gandrīz trīsreiz vairāk metienu pa vārtiem (41:15), taču spēja gūt tikai vienus vārtus. Palika neizmantotas arī visas vairākuma iespējas.

Pusfinālā Latvija sestdien, 27. maijā Tamperē plkst.14.20 tiksies ar Kanādu, bet plkst.18.20 ASV spēlēs ar Vāciju.

Skaties video un uzzini vairāk par Dāvja uzdevumiem, čempiona titulu un citiem latvieša piedzīvojumiem.

Citi šobrīd lasa

Kāds risks pastāv, kļūstot par bērna tēvu, vīrietim gados?
Novītušais Rīgas jūgendstils: interneta lietotāji "sajūsminās" par Rīgas "zaļo" rotu 1
FOTO: saposti kultūrļaudis apmeklē operas "Adriāna Lekuvrēra" pirmizrādi 1
Pievienot komentāru