Kārlim Skrastiņam pirmais rezultativitātes punkts
2009. gada 15. oktobris, 08:59

Kārlis Skrastiņš guva savu pirmo rezultativitātes punktu par piespēli Dalasas „Stars” uzvarētajā NHL spēlē, bet Raitis Ivanāns ar Losandželosas „Kings” piedzīvoja zaudējumu.

Dalasa savā laukumā ar 6:0 sagrāva Našvilas „Predators”. Skrastiņš cīņas beigās kopā ar somu Jeri Lehtinenu asistēja Tobijam Petersenam, kad viņš guva „Stars” sestos vārtus. Latvijas hokejists laukumā pavadīja 21 minūti un 37 sekundes, izdarīja vienu metienu pa vārtiem un nopelnīja labāko lietderības rādītāju +3 komandā.

Skrastiņam šī ir pirmā sezona Dalasas komandā, ar kuru līgumu viņš uz diviem gadiem noslēdza vasarā.

Losandželosas „Kings” komandai pārtrūka četru uzvarētu spēļu sērija, jo viesos tā ar 2:4 zaudēja Ņujorkas „Rangers”. Ivanāns spēlēja piecas minūtes un 18 sekundes, nopelnīja divas soda minūtes par pretinieka turēšanu, kuru laikā „Rangers” atklāja rezultātu, kā arī spēli beidza ar negatīvu lietderību -1.