Ivanāna „Kings” vēlreiz apspēlē Skrastiņa „Stars”
2009. gada 23. oktobris, 09:12

NHL spēlē starp abu Latvijas hokejistu pārstāvētajiem klubiem Raita Ivanāna Losandželosas „Kings” otro reizi šonedēļ pieveica Dalasas „Stars” , kurā spēlē Kārlis Skrastiņš.

Šoreiz "Kings" komanda bija pārāka pagarinājumā ar rezultātu 5:4 (2:1, 2:0, 0:3, 1:0).

Šajā mačā Ivanāns laukumā pavadīja trīs minūtes un 16 sekundes, kuru laikā izdarīja divus spēka paņēmienu, bet viņa lietderības koeficients bija neitrāls. Savukārt Skrastiņš spēlēja 19 minūtes un 59 sekundes, bloķēja divus metienus un izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu +1.

„Kings” komandā trīs vārtus guva Anže Kopitars, bet pa reizei precīzi meta Veins Simondss un Mihals Handžuss, kurš pagarinājuma 55. sekundē guva uzvaras vārtus. Savukārt „Stars” vienības labā divus vārtus guva Džeimss Nīls, bet pa reizei precīzi bija komandas debitants Džeimijs Bens un Marks Fistričs.

Abas komandas tikās arī pirmdien „Stars” laukumā, kad „Kings” bija pārāki ar rezultātu 4:1.

Kopvērtējumā abām komandām tagad ir pa 12 punktiem desmit spēlēs. „Kings” Rietumu konferencē atrodas sestajā vietā, bet viņiem uzreiz seko „Stars” spēlētāji. Konferences līderpozīcijā atrodas Kolorādo „Avalanche” vienība, kas deviņās spēlēs tikusi pie 14 punktiem.