"Liepājas metalurgs" apspēlē Minskas "Dinamo" farmklubu
Dmitrijs Žabotinskis
2009. gada 31. oktobris, 23:14

"Liepājas metalurgs" Baltkrievijas hokeja čempionāta spēlē viesos ar 4:3 uzvarēja KHL kluba MInskas "Dinamor" farmklubu Soļigorskas "Šahtar", vēsta sacensību rīkotāji.

Otrs Latvijas klubs "Dinamo juniors" cieta kārtējo neveiksmi, ar 2:4 atzīstot Minskas "Keramin" pārākumu.

Liepājniekiem uzvaru pār turnīra tabulās otrajā vietā esošo "Šahtar" palīdzēja izcīnīt pieredzējušā Jura Ozola gūtie vārti 19 sekundes pirms pamatlaika beigām. Vēl divas ripas uzvarētāju labā guva Artūrs Mickevičs, bet vienus Vladimirs Mamonovs. Vārtos Dmitrijs Žabotinskis atvairīja 27 no 30 metieniem.

"Liepājas metalurgs" izcīnīja septīto uzvaru un ar 22 punktiem turnīra tabulā pakāpās uz 11. vietu 14 komandu konkurencē.

"Dinamo juniors" trešajā periodā, esot zaudētājos ar 0:3, spēja divas ripas atgūt pēc Jāņa Straupes un Mika Indraša metieniem, taču neizšķirtu panākt nespēja. Spēles devītajā minūtē, kad rīdzinieki jau atradās zaudētājos ar 0:2, Ervīnu Muštukovu vārtos nomainīja Nauris Enkuzēns.

Turnīra tabulā Leonīda Beresņeva trenētā "Dinamo juniors" ar 15 punktiem ieņem pirmspēdējo 13. vietu.