"Liepājas metalurgs" bullīšos pieveic "Dinamo/junioru"
Jānis Puriņš bija viens no galvenajiem "meču" uzvaras kaldinātājiem.
2009. gada 17. novembris, 23:16

"Liepājas metalurgs" otrdien Piņķos ar 6:5 pēcspēles metienu sērijā uzvarēja "Dinamo junioru" Baltkrievijas hokeja čempionāta spēlē.

Trīs vārtus "Dinamo junioram" guva Roberts Bukarts, kurš komandas sastāvā iekļāvās pēc atgriešanās no Rīgas "Dinamo" izbraukuma spēļu sērijas Kontinentālajā hokeja līgā (KHL). Liepājniekiem divi vārti bija Edija Brahmaņa rēķinā, informēja rīkotāji.

Rīgas "Dinamo" fārmklubs otrajā trešdaļā līdz perioda vidum iemeta divas ripas un rezultāts kļuva 2:0. Taču liepājnieki četrās minūtēs guva četrus vārtus un pārņēma vadību, panākot 4:2. No zaudējuma pamatlaikā "Dinamo juniors" tomēr izglābās, gūstot divus vārtus trešajā periodā. Izlīdzinājumu 5:5 Bukarts panāca 35 sekundes pirms pamatlaika beigām, realizējot skaitlisko vairākumu.

Pagarinājumā rezultāts nemainījās, bet pēcspēles metienos pārāki bija liepājnieki, kam precīzs bija Vents Feldmanis.

Uz spēli pret Liepājas klubu "Dinamo junioram" no "Dinamo" palīgā vēl bija devušies Oskars Cibuļskis, Kristaps Sotnieks, Andris Džeriņš un Gints Meija, kā arī vārtsargs Nauris Enkuzens.

Baltkrievijas čempionāta spēle:

"Dinamo juniors" - "Liepājas metalurgs" 5:6 (0:0, 3:5, 2:0, 0:0, 0:1)

Vārtus pamatlaikā guva: Roberts Bukarts 3, Miks Indrašis, Andris Džeriņš - Edijs Brahmanis 2, Jānis Puriņš, Vladimirs Mamonovs, Sergejs Tjoluškins.